ZP Gros
28.11.2011 17:58:18

Erzurum`da şok tecavüz

Erzurum`da yeni tanıştığı arkadaşıyla gezerken yağmurdan korunmak için bir binaya sığınan kadın, 3 ay sonra polise gidip, tecavüze uğradığını ileri sürerek şikayetçi oldu.

Erzurum`da şok tecavüzErzurum Ajans-Erzurum`da yeni tanıştığı arkadaşıyla gezerken yağmurdan korunmak için bir binaya sığınan kadın, 3 ay sonra polise gidip, tecavüze uğradığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Polis, kadının ifadesi doğrultusunda `Murat` adındaki şüpheliyi aramaya başladı.

3 ay önce kent merkezinde caddede dolaşırken tanıştığı gençle arkadaşlık kuran H.Y., sohbet edip yürüdükleri sırada başlayan sağanak yağmura yakalandı. İkili, yağmurdan korunmak için bir binaya girdi. H.Y., iddaya göre burada, yeni tanıştığı Murat adlı kişinin tecavüzüne uğradı.

Bu olaydan 3 ay sonra polise gidip şikayetçi olan H.Y., "Soyadını bilmediğim Murat`la 3 ay önce caddede dolaştığım sırada tanıştım. Dolaşırken yağmur yağmaya başladı. Yağmurdan korunmak için girdiğimiz bir binanın içinde Murat`ın tecavüzüne uğradım. Bir süre sonra yeniden rastlaştığımızda bana zorla alkol içirdi. Aziziye yolundaki çamlıkta ikinci kez tecavüz etti. Şikayetçiyim, bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu. Polis, şikayetle ilgili araştırma başlattı.

önceki haber  
Yorumlar
 • HHG29.11.2011 09:04

  Bu arkadaşa söylenecek çok şey varda yine de biz onun yapamadığını yapıp ``kendimizi tutalım``. İkinci den sonra tecavüz olduğunu anlamasıda zaten oldukça zeki olduğunu gösteriyor!!!

 • Taner29.11.2011 07:17

  vallahi insan artık bu haberede ne dıyeceğini bilmiyor ne kadar manyak bir toplum olduk bakarmısın 3 ay sonra tecavuze uğradım dıyor acaba bunların akıl sağlıkları yerındemı yada mılletmı dusunemıyor veya nebılıyım yahu kelıme bulunmuyor bu ınsanarın yaptıklarına konuşmak ıcın

 • Erzurum'da sikke operasyonu

  Erzurum'da yapılan yol arama ve kontrollerinde bir yolcuya ait valizde çok sayıda tarihi madeni sikke ele geçirildi.

 • Başkan Sekmen'den dönüşüm kriteri

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, şehirde yürütülen kentsel dönüşümün tarihi dokuya uygun bir şekilde yürütüleceğini söyledi.

 • Sarıkamış şehitlerine yürüdüler

  Sarıkamış Harekatı sırasında Allahuekber Dağları'nda 1914 yılı Aralık ayında donarak şehit düşen Mehmetçikleri anmak için yaz mevsiminde düzenlenen 'Top yolu yürüyüşü', Erzurum'dan başladı.

 • Müsteşar Turner'dan Sekmen'e ziyaret

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı James J.Turner, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti.