ZP Gros
28.11.2011 17:58:18

Erzurum`da şok tecavüz

Erzurum`da yeni tanıştığı arkadaşıyla gezerken yağmurdan korunmak için bir binaya sığınan kadın, 3 ay sonra polise gidip, tecavüze uğradığını ileri sürerek şikayetçi oldu.

Erzurum`da şok tecavüzErzurum Ajans-Erzurum`da yeni tanıştığı arkadaşıyla gezerken yağmurdan korunmak için bir binaya sığınan kadın, 3 ay sonra polise gidip, tecavüze uğradığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Polis, kadının ifadesi doğrultusunda `Murat` adındaki şüpheliyi aramaya başladı.

3 ay önce kent merkezinde caddede dolaşırken tanıştığı gençle arkadaşlık kuran H.Y., sohbet edip yürüdükleri sırada başlayan sağanak yağmura yakalandı. İkili, yağmurdan korunmak için bir binaya girdi. H.Y., iddaya göre burada, yeni tanıştığı Murat adlı kişinin tecavüzüne uğradı.

Bu olaydan 3 ay sonra polise gidip şikayetçi olan H.Y., "Soyadını bilmediğim Murat`la 3 ay önce caddede dolaştığım sırada tanıştım. Dolaşırken yağmur yağmaya başladı. Yağmurdan korunmak için girdiğimiz bir binanın içinde Murat`ın tecavüzüne uğradım. Bir süre sonra yeniden rastlaştığımızda bana zorla alkol içirdi. Aziziye yolundaki çamlıkta ikinci kez tecavüz etti. Şikayetçiyim, bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu. Polis, şikayetle ilgili araştırma başlattı.

önceki haber  
Yorumlar
 • HHG29.11.2011 09:04

  Bu arkadaşa söylenecek çok şey varda yine de biz onun yapamadığını yapıp ``kendimizi tutalım``. İkinci den sonra tecavüz olduğunu anlamasıda zaten oldukça zeki olduğunu gösteriyor!!!

 • Taner29.11.2011 07:17

  vallahi insan artık bu haberede ne dıyeceğini bilmiyor ne kadar manyak bir toplum olduk bakarmısın 3 ay sonra tecavuze uğradım dıyor acaba bunların akıl sağlıkları yerındemı yada mılletmı dusunemıyor veya nebılıyım yahu kelıme bulunmuyor bu ınsanarın yaptıklarına konuşmak ıcın

 • Nene Hatun'a büyük saygısızlık

  Mahallebaşı'nda 1950'li yıllarda Nene Hatun çeşmesinin üstüne yaptırılan Nene Hatun büstü bakımsızlıktan adeta dökülüyor. Vatandaşlar, kuşların pislediği, üzerinin boyandığı büstün yenilenmesini istiyor.

 • Erzurum'da 9 öğrenciye 102 yıl hapis

  PKK'nın gençlik yapılanması olan Demokratik Yurtsever Gençlik Meclisi'ne (DYGM) üye oldukları iddiasıyla Erzurum 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan 6'sı tutuklu 9 öğrenci 102 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

 • Genç MÜSİAD'dan anlamlı program

  Müstakil ve Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi Gençlik Kurulu tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir program düzenlendi.

 • Üniversiteli KCK'lılara tahliye yok

  Devletin birliği ve bütünlüğünü bozmak suçundan yargılanıyorlar...