ZP Gros
01.03.2012 20:14:33

Doğu tv test yayınına başladı

Sizin televizyonunuz Doğu Tv bugünden itibaren uydu üzerinden test yayınlarına başlamış bulunmaktadır. Erzurum’a bölgemize ve tüm Türkiye’ye hayırlı olsun…

Doğu tv test yayınına başladıErzurum Ajans-Sizin televizyonunuz Doğu Tv bugünden itibaren uydu üzerinden test yayınlarına başlamış bulunmaktadır. Erzurum’a bölgemize ve tüm Türkiye’ye hayırlı olsun…
Erzurum dan yayın yapan bölgenin ilk ve tek televizyonu DOĞU TV bugünden itibaren  Türksat 2A/3A Uydusu üzerinden test yayınına başlamıştır.

Doğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Av.Ayhan Köseoğlu yaptığı açıklamada; ‘Çok yakın bir zamanda Erzurumlulara vermiş olduğumuz sözü tutacağız. Sesinizi tüm Türkiye duyacak’ dedi.

Doğu TV Yönetim Kurulu Başkanı KÖSEOĞLU açıklamasına şöyle devam etti; ‘Yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde,  Dünyanın Kış sporları merkezi olmaya aday,  Şehrimizin sesini Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya duyurmak için çıkmış olduğumuz yolda önemli bir mesafe daha kat etmiş bulunmaktayız.

Bu yalnızca şahsımın değil, tüm ekip arkadaşlarımın fedakarlıklarının ve kadirşinas hemşehrilerimin desteklerinin eseridir.  Desteklerini esirgemeyen Erzurum sevdalılarına teşekkürü bir borç biliyorum. Şehrimizin ve bölgemizin tanıtımı açısından önemli bir mesafe daha yoğun desteklerinizle kat edilmiştir.

Şahsım adına, bu şehre ve bu şehrin insanına hizmetten daha büyük bir onur yoktur. Bizlere bu onurlu yolda verdiğiniz destekler, her adımda sizlere layık olabilme gayreti ile bizleri cesaretlendirecek, çıkmış olduğumuz  yolda, bizlere yegane ışık olacaktır. Doğu TV’nin yegane bağlılığı Erzurum, yegane sorumluluğu Erzurum sevdasınadır.’

“SÖZÜMÜZ SÖZ, SESİNİZİ TÜM TÜRKİYE DUYACAK.”

Uydudan test yayına başlayan DOĞU TV Frekans Bilgileri:
Frekans: 11862 MHz
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
Sembol Oranı: 27500
FEC: 5/6
Video pid: 101
Audio pid: 201
U
ydu: Türksat 2A/3A Uydusu 
önceki haber  
Zebra Perde

Türkiyenin lider perde ürecitisi firmamızın toptan fiyatına perakande satışı ile türkiyenin her noktasına zebra, stor, karartma, jaluzi perde gönderiyoruz.
0216 352 82 82

www.kayastor.com
Yorumlar
 • züriye cantürk22.03.2013 23:51

  amaaaaaaaaan çok bedduğalıdır , eşşek ters teper sakın haaaaaaa

 • SUR CANTURK22.03.2013 23:47

  KAÇA SATIN ALDINIZ ZİNCİRLEMEMİ ,YAKINDA SİZİNDE ZİNCİRİNİZ KOPUCAK ,pek hayırlı değil sanırım nasretin hoca gibi eşeğe tersten binmeyin .

 • ahmet er31.03.2012 18:39

  yine irfan alyanakmı sahibi .....

 • MİKAİL KAYA15.03.2012 13:00

  İnşallah önceki yayın hayatı gibi kısa olmaz bize düşen bir görev olursa hazırım.BURSA DADAŞLAR DERNEĞİ BAŞKANI

 • suat sancı05.03.2012 11:15

  ben izmirden suat sancı.Yayın hatası olduğu için sizi izleyemiyorum.Bizim ve erzurumlular için bir iftitar olduğu için bir kanal açmanızı istiyorum.İzmir de kanal olarak yer almanızı çok istiyorum.Size çok teşekkür ederim. bizde teşekkür ederiz ama knal açmak öle kolay değil şimdilik internette devam ilerisi ne gösterir bakacaz

 • Murat Dadaş02.03.2012 08:53

  Memleketimize Hayırlı Uğurlu Olsun...

 • Ramazan Bayramınız kutlu olsun

  Erzurumajans ailesi olarak; siz değerli okuyucularımızın Ramazan Bayramını kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

 • 11 Yıldır fenomen

  Erzurum yerel televizyonlarından Kardelen TV'de gece yarısında yayınlanmasına rağmen reytingleri alt üst eden Tansiyon Programı her ramazanda olduğu gibi bu yılda vazgeçilmez oldu.

 • İbrahim Erkal'in oğlu Eralp'in ilk mürüvetini gördü

  Fantezi müziğin sevilen sanatçısı Erzurumlu İbrahim Erkal oğlu Eralp Erkal'i sünnet ettirdi.

 • Veda Sinan polis radyosuna konuk oldu

  Erzurum Polis Radyosunun bu haftaki konuğu Erzurum Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'nden Engelliler-Dezavantajlılar Koordinatörü Veda Sinan oldu.