ZP Gros
31.07.2012 12:15:00

Selçuklu hamamı sürpriz konuklarını ağırlıyor

Erzurum Oltu Kalesi yanında bulunan tarihi Selçuklu Hamamı bugünlerde sürpriz konuklarını ağırlıyor.

Selçuklu hamamı sürpriz konuklarını ağırlıyorErzurum Ajans-Erzurum Oltu Kalesi yanında bulunan tarihi Selçuklu Hamamı bugünlerde sürpriz konuklarını ağırlıyor. Bir sokak köpeğinin tarihi hamam içerisini yuva olarak kullanmasının ardından hamamı ziyarete gidenleri yavru köpekler karşılıyor.
Mahalle sakinlerinden Kılıçarslan Dağaşan, yavru köpeklerin seslerini duyması üzerine hamam içerisine girdiğinde yavru köpeklerle karşılaştığını söyledi. Yavruların karınlarının aç olduğunu gördüğünü belirten Dağaşan, süt alarak yavruları doyurmaya çalıştığını söyledi. Mahalle sakinlerinden Ayhan Başar ise hamamı ziyarete gelenlerin karşılaştıkları yavru köpeklere sevgi gösterisinde bulunduklarını kaydetti. Başar, toplam 14 yavru köpekten birisinin öldüğünü geriye kalan 13 yavruyu annesinin tek başına beslemesinin mümkün olmadığını dile getirdi.
Bu arada tarihi hamam içerisine yapmış olduğu yuvada kendisini bekleyen yavrularının yanına dönen anne köpek, öldüğünü anladığı yavrusunu bir süre yerden kaldırmaya çalıştı. Herhangi bir tepki alamayınca ölen yavrusunun yanından uzaklaşan anne köpeğin üzüntüsü objektiflere yansıdı. 
önceki haber  
Zebra Perde

Türkiyenin lider perde ürecitisi firmamızın toptan fiyatına perakande satışı ile türkiyenin her noktasına zebra, stor, karartma, jaluzi perde gönderiyoruz.
0216 352 82 82

www.kayastor.com
Yorumlar