ZP Gros
02.04.2013 10:38:50

Erzurum'da silahlı sopalı kavga

Erzurum'a Kars'tan yolcu taşımacılığı yapan minibüs sürücüleri ve yakınları arasında meydana gelen sopalı ve silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

Erzurum'da silahlı sopalı kavgaErzurumajans-Erzurum'a Kars'tan yolcu taşımacılığı yapan minibüs sürücüleri ve yakınları arasında meydana gelen sopalı ve silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, bugün saat 08.30 sıralarında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, yolcu kapma meselesi yüzünden daha önceden aralarında husumet oluşan Kars'a ait iki minibüs firması çalışanları karşı karşıya geldi. Taraflar birbirlerine sopalarla saldırarak kavgaya tutuştu. Bu arada bir kişinin elindeki tabancayı havaya doğru iki el ateşlediği an kameralara yansıdı.
Olay yerine gelen polis ekipleri kavgaya müdahale ederek sonlandırdı. Olayda yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı.

Polis kavgayla ilgili tahkikat başlatırken, havaya ateş eden kişinin sivil polis olduğu öğrenildi. Sivil polisin kavgaya taraf olmadığı, kalabalığın dağılması ve kavganın sonlandırılması için havaya ateş açtığı belirtildi. 
önceki haber  
Zebra Perde

Türkiyenin lider perde ürecitisi firmamızın toptan fiyatına perakande satışı ile türkiyenin her noktasına zebra, stor, karartma, jaluzi perde gönderiyoruz.
0216 352 82 82

www.kayastor.com
Yorumlar