ZP Gros
20.08.2013 18:13:16

Gölbaşı savaş alanına döndü

Erzurum'un Yakutiye ilçesine bağlı Gölbaşı semtinde çocukların top kavgasına ailelerde karışınca mahalle adeta savaş alanına döndü.

Gölbaşı savaş alanına döndüErzurumajans-Erzurum'un Yakutiye ilçesine bağlı Gölbaşı semtinde çocukların top kavgasına ailelerde karışınca mahalle adeta savaş alanına döndü.

İddiaya göre, çocuklar mahalle arasında top oynarken kavgaya tutuştu. Bu sırada olaya karışan aile bireyleri arasında sözlü tartışma çıktı. Kısa süre sonra tartışma taşlı, sopalı kavgaya dönüştü. Bazı aile bireyleri baltayla komşularına saldırırken, kavgayı önlemekte güçlük çeken polis ekipleri, çevik kuvvetten destek istedi.

Kavga sonrası bazı aile bireyleri polis tarafından gözaltına alınırken, mahalle sakinleri bölgede kentsel dönüşüm çalışması yapılmasını istedi. Bir sokağa iki aşiretin sığmadığını anlatan mahalle sakinleri, bütün bölgelerde kentsel dönüşüm yapılırken, gecekondu bölgesi Gölbaşı'nda henüz bir çalışma yapılmamasını eleştirdi.
önceki haber  
Zebra Perde

Türkiyenin lider perde ürecitisi firmamızın toptan fiyatına perakande satışı ile türkiyenin her noktasına zebra, stor, karartma, jaluzi perde gönderiyoruz.
0216 352 82 82

www.kayastor.com
Yorumlar
 • Ramazan ve Bayram yardımı yapıldı

  Aziziye Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Aziziye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Ramazan ayında Ramazan ve Bayram yardımı olarak 2 bin 700 vatandaşa gıda kolisi ve 230 bin TL nakdi yardım yapıldı.

 • ÇKS kayıtları 29 Ağustos'a kadar uzatıldı

  Pasinler İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 29 Ağustos 2014 gününe kadar ÇKS kayıtlarının uzatıldığını bildirdi.

 • Erzurum'da kadına şiddet

  Erzurum'da bir kişi çocuğunun televizyon kurcalaması nedeniyle tartıştığı karısını dövdü.

 • Erzurum'da şarz cihazı kavgası: 2 yaralı

  Erzurum'un İspir İlçesi'nde iki kişi arasında cep telefonu şarjı değiştirme konusu nedeniyle çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.