27 Şubat 2020 Perşembe
Anasayfa > Erzurum > Bakanların Erzurum çıkarması!..
Bakanların Erzurum çıkarması!..

Bakanların Erzurum çıkarması!..

31.05.2009 14:12 12 14 16 18 yazdır
Kabinenin etkili isimleri bugün Erzurm'da.. İçişleri Bakanı Atalay MOBESE'yi hizmete sokacak, Devlet Bakanı Özak HDK'yı toplayacak. Sağlık Bakanı Akdağ ise her iki bakanı ağırlayacak.

Kabinenin etkili isimleri bugün Erzurum’da... İçişleri Bakanı Atalay MOBESE’yi hizmete sokacak, Özak HDK’yı toplayacak. Sağlık Bakanı Akdağ ise her iki bakanı ağırlayacak.

AKDAĞ, EV SAHİBİ OLACAK

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak, bugün Erzurum’da çeşitli açılış ve toplantılara katılacak. Cuma gününden beri Erzurum’a olan Sağlık Bakanı Akdağ, dün akşam saatlerinde helikopterle Bingöl’den gelen İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve bugün Trabzon'dan gelen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruz Özak'in gündeminde MOBESE'nin açılışı ve 2011 hazırlıkları var.

2011 HDK TOPLANIYOR

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, yapımı kısa bir süre önce tamamlanan ve yerel seçimler öncesinde test çalışmalarına başlayan MOBESE sisteminin resmi açılışını gerçekleştirecek. Resmen hizmete giren MOBESE sistemi sayesinde, kameralara yansıyan her türlü trafik ihlallerine ceza kesilecek, asayiş olayları yakından takip edilecek. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ise UNIVERSIADE 2011’in Hazırlık ve Düzenleme Kurulu’nu (HDK) toplayarak, bugüne kadar yürütülen çalışmalar hakkında bilgi toplayacak. Bakanlar akşam saatlerinde Erzurum'dan ayrılacak.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri