DÜZGÜN
30 Mayıs 2020 Cumartesi
Anasayfa > Erzurum > Bir dokunuş bin vuruştur!

Bir dokunuş bin vuruştur!

10.09.2019 12:15 12 14 16 18 yazdır
‘’Paris’i Paris yapan gece ışıklarıdır‘’der yazı adamının biri. Bazen küçük dokunuşlardır göze hoş gelen.
Bir dokunuş bin vuruştur!
Erzurumajans-Vedat Refayeli-‘’Paris’i Paris yapan gece ışıklarıdır‘’ der yazı adamının biri. Bazen küçük dokunuşlardır göze hoş gelen. 

Sadece göze mi, gönüllere de.. Genelde şehirde yaşayan olarak bizleri mutlu eden, şehrin şehir olduğunu hatırlatır o dokunuşlar. 

İşte Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yapmıştır zaman zaman. Küçük dokunuşları ile çoğu gönülleri fethetmiştir. Şehirde buna benzer örnekleri mevcuttur. 

Aynı dokunuşları çiçeği burnundaki ilçe belediye başkanlarından da bekliyoruz tabii ki de. Mesela Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar’dan! Mesela ne yapabilir? Ne bileyim, mesela Gürcükapı’da uzun bir zamandır kapatılan yeraltı çarşısının üstündeki bu mezbeleliği 2 saatlik bir çalışma ile ortadan kaldırabilir, buradan iki taraflı araç trafiğinde kullanılabilir bir yol üretebilir! Böylelikle Gürcükapı biraz daha modern bir görünüme kavuşabilir, ‘’burası şehir’’ havası verilebilir! İki, bilemedin üç saatlik de bir iş. Sadece küçük bir traş ile bu olası gibime geliyor. Sizce bu öneriyi ortaya atarak traşı ben mi yapıyorum?
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri