DÜZGÜN
05 Haziran 2020 Cuma
Anasayfa > Erzurum > Bre berber, sen ne kıymetliymişsin, yeni anladık!
Bre berber, sen ne kıymetliymişsin, yeni anladık!

Bre berber, sen ne kıymetliymişsin, yeni anladık!

08.04.2020 22:00 12 14 16 18 yazdır
Koronavirüs hayatımıza girmiş gireli çoğumuzun alışkanlıkları değişti. Ne alışkanlıklarımız, dünya düzeninin değişikliğinden sözediliyor.
Erzurumajans-Vedat Refayeli-Virüs belasından kurtulmak için ilk günden yapılan Evde Kal uygulaması doğru, doğru ama bir an önce bitse de kurtulsak artık. Zira belli bir zamandan sonra doğal olarak sıkılıyor adam. Mesela evde kalındığı bu sürede dahi bir çok şeye de hasret kalındı. Bunun yanında kadir kıymet de anlaşıldı.

Mesela berberler. Hiç aklıma gelmezdi berberleri arayacağımız. Meğer normal gündelik hayatımızda ne önemli bir sektörmüş berberlik sektörü. Sakalı bir şekilde idare ediyorsun ama saç, bıyık, kaş işi öyle değil. Mağara adamlığına dönüşümüz artık an meselesi haline geldi.

Sadece biz erkekler için değil, kadınlar için de öyle değil mi? Ne yalan söyleyeyim herşey aklıma gelirdi de berberleri arayacağım en azından benim aklıma hiç gelmezdi. Sizler de ekmek kadar, su kadar, hava kadar önemliymişsiniz be berberler. Eksikliğiniz hissediliyor. Allah sizin de eksikliğinizi vermesin. Kıymetinizi şimdi daha iyi anlıyoruz.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri