DÜZGÜN
02 Haziran 2020 Salı
Anasayfa > Yazarlar > Vedat REFAYELİ > Bu günlerimiz iyi günlerimiz olmasın!
Vedat REFAYELİ

Bu günlerimiz iyi günlerimiz olmasın!

18.03.2020 23:35 12 14 16 18 yazdır
Yazar : Vedat REFAYELİ
Olan oldu, koronavirüs korkusu o hiç de arzu etmediğimiz panik havasını oluşturmayı başardı. 

Tüm dünyayı derinden etkileyen koronavirüsün ne denli tehlike olduğunu artık her geçen gün, her geçen saat, her geçen gün dakika ve her geçen gün saniye daha görüyor, gözlemliyoruz.

Öyle ki Palandöken bile bu korku yüzünden sezona bayağı bir erken havlu attı. Saat geçmiyor ki bu konuda bir haber veya yoruma rastlamayalım. İşin ciddiyeti hergeçen gün biraz daha ortaya çıkıyor.  

Görünen o ki biz bu illet salgınla uzun bir süre yaşayacağız. O yüzden de bu günlerimizin bile iyi günler olduğunu düşünüyorum. 

Çevremde bile artık olur olmaz yerde bu konu konuşuluyor, diğer sair konuların yerini bu koronavirüs mevzusu almış görünüyor. İnşallah her geçen günümüz bir önceki günümüzü aratmaz, nokta. Bu benim son kararımdır. 

TUTTUĞUM BABA SÖZLER: Çoğu insan zekaya inanır, ben inanmıyorum. Bizi birbirimizden ayıran emektir. Ben çalışmaya inanıyorum. (Aziz Sancar)

DUVARIN DİLİ:Sevdim de ne oldu? Efes Pilsen zengin oldu!
Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.