Türkiye Haber Girişi : 08 Aralık 2016 13:13

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hedef büyütüyor

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hedef büyütüyor
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Cemil İbaş, kurum yöneticileri ve personeliyle bir toplantı düzenleyerek, 2016 yılı çalışmalarını değerlendirdi.
Erzurumajans-Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Cemil İbaş, kurum yöneticileri ve personeliyle bir toplantı düzenleyerek, 2016 yılı çalışmalarını değerlendirdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nde yapılan toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Harun Akpınar, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Şeyma Bingöl, Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Murat Erdemir, Müdür Yardımcısı Yusuf Yiğit, Aile ve Sosyal Politikalar Şube Müdürü Zalkif Binici ve kurum çalışanları katıldı.

İlbaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda yaptığı konuşmada, kurumsal vizyonun önemine değinerek, kurumlar arası koordinasyonu önemseyeceklerini ifade etti.

İlbaş, kurumun ''Biz büyük bir aileyiz' 'misyonuyla yola çıkmış, sosyal sorumluluğu oldukça yüksek bir kurum olduğunu belirterek, şunları söyledi:

'2016 yılında önemli çalışmalara imza attık. Engelli Evde Bakım Hizmeti kapsamında, içinde yaşlılık dolayısıyla kişisel bakımlarını sürdüremeyenlerin de bulunduğu 7 bin 206 engelliyi evde bakım ücreti hizmetinden yararlandıran kurumumuz, aralık ayı itibariyle toplam 65 milyon 596 bin milyon TL ödeme yapmıştır. Koruma altına alınmadan desteklenen çocuk bin 230'dir. Yine kurumumuz bünyesindeki özel bakım merkezlerinde 258 kişi kalmaktadır. 2016 yılında ayrıca kadın, çocuk ve engellilerle ilgili özel günlerde önemli faaliyetler gerçekleştirdik. Saha çalışmalarına yoğunlaştık. 2017 yılında da yeni projelerle en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız. Kurumsal vizyon ve sinerjiye önem vererek, hedefimizi büyüteceğiz''

İlbaş, toplumun riskli gruplarına hizmet veren kurumun her geçen gün hedef büyüttüğünü, belirterek, bu önemli başarıda kurum çalışanlarının önemli bir yeri olduğunu da sözlerine ekledi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.