Erzurum Haber Girişi : 23 Kasım 2023 01:00

AK Parti'de başvurular tamamlandı. İşte o liste!

AK Parti'de başvurular tamamlandı. İşte o liste!
AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, Büyükşehir ve ilçe belediyeleri aday adaylığı müracaatlarının tamamlandığını açıkladı.

Başvuru sürecinde 5’i Büyükşehir olmak üzere toplamda 156 aday adayı başvurusunun yapıldığını kaydeden Küçükoğlu, mevcut belediye başkanlarının doğal aday adayı olup parti Genel Merkez tarafından ayrıca değerlendirmeye tabi tutulacağını ifade etti. 

 

Küçükoğlu açıklamasında, “Her seçimde olduğu gibi yine en çok aday adaylığı başvurusu AK Partimize yapılmış olup milletimiz teveccühünü bu seçim sürecinde de bizden eksik etmemiştir. Aday adaylığı başvuru sürecinde 5’i Büyükşehir olmak üzere toplamda 156 aday adayı başvurusu il ve ilçe teşkilatlarımızda gerçekleştirilmiştir. Mevcut belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımız doğal aday adayı olup parti Genel merkezimiz tarafından ayrıca değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Hemşerilerimiz ve milletimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı şükranlarımızı sunar, memleketimiz için hayırlar getirmesini dileriz” ifadelerine yer verdi. HABER MERKEZİ

 

İŞTE ADAY ADAYLARI LİSTESİ

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Ali 23 Kasım 2023 22:49

    Doymak yok yola devam

  • Ali 23 Kasım 2023 19:19

    Hiçbirine oy verilmez simdiki başkanlar dahil.

  • adalet 23 Kasım 2023 07:52

    bu eski adaylar tekrar aday olmak için başvurunca acaba soruyormusunuz beş yıldır neredesiniz diye kahve köşelerinde ak partiyi eleştiriyorlar tekrar aday oluyorlar hadi onlar yüzsüz ya sizler neden sorgulamıyorsunuz