• AKTAŞ
Röportaj Haber Girişi : 10 Mayıs 2013 22:41

Akil insan...

Baştanbir kez belirteyim; barış süreci, çözüm süreci şeklinde sunulan anahtar kelimeleri anlamak mümkün değil. Barış süreci ise kim kimden küsmüş ki, kim kimle barışsın. Kimleri barıştırıyorsunuz? Bu akil insanlar neyi anlatmayı hedefliyor. Bunlar Milletten daha mı akıllılar?

   Bu akilliğe soyunmuş veya soyundurulmuşların hangisinin şehidi veya gazisi var? Onlar taşın altına ellerini soktuklarını zannediyorlar. İçlerinden biri çıksın " bende bu ülke için ayağımı kesiyorum, Bursalı gazi gibi takma ayak  istiyorum" desin ; ondan sonrada akil insan olsun. O zaman onun elini öper ve de inanırım. Bunların davranışı; bekarın kadınını boşamasi gibi! Derler ya bekara kadın boşamak kolaydır.

     Ülkenin daima kaymağını yemiş, bu ülke için hiç iyi düşünememiş insanlar, nasıl olmuşsa birden akil insan oluvermişler. Yuh? Ve bu insanların görevi ülkeyi kana bulayanları korumak. %94 'ü  %6'ya ezdirmek. Ve bunlar ; PKK'nın istekleri doğrultusunda insanları ikna etmeğe çalışıyorlar. Düşüne biliyor musunuz? Siz güvenlik görevlisisiniz. Bir aracı durdunuz. İçinde keleş, lav silahı gibi silahlar var. Sorguluyorsunuz. O da ben PKK'lıyım sınır dışına çıkıyorum seni ilgilendirmez.Dese.. Nite kimde elleriyle sinkaf hareketler yaparak çekiliyorlar. Sayın güvenlik görevlisi ne halt yiyecek. Aynı şartlarda araç kullanan Türk ise onu tutuklayacak veya hukuka sevk edecek. Öyle ise Türk olmak potansiyel suçlu olmak anlamına gelmez mi?

     Bakın birilerinin sayın dediği Murat Karayılan teröristi şu açıklamayı yapıyor;

               "

  Ey! bu ülkeyi çapulcuların ayağına seren zavallılar, gaflette iseniz artık uyanın? Değilseniz ihanettesiniz demektir. Lütfen safınızı artık belirleyin. Damatlığa heveslenmeyin. Böyle giderse korkarım Esat'a bile muhtaç olacağız.

     Bakınız Esat ne demiş "Türk bayrağını yakmayın, Türk halkı ona çok değer verir ".Hiç demiyor ki Türkiye'de Türk Bayrağına artık tahrik unsuru gözüyle bakılıyor. Ah al bayrağım, şehidimin son örtüsü, kızımın gelinliği seni korumak, kollamak Esat'a mı düşecekti. Hani senin Ülkenin gençleri, nerede Türk Milliyetçileri, nerede Atatürkçüler, nerede bayrak şairini sevenler, nerede-nerede senin Türk Silahlı Kuvvetlerin, nerede İslamın bayraktarlığını bin yıldır yapmış Muhammedilerin torunları.

  Hani Orhun kitabelerinde ki TÜRK, hani !

   "Ey TÜRK Milleti işit! Üstte mavi gök çökmedikçe Altta yağız yer delinmedikçe Senin ilini ve töreni kim bozabilir..

 Nerede kaldı Atamız  Osmanlı. Nerede kaldı mehter marşlarındaki Türk? Hani bir zamanlar mırıldanırdık ya"

           İleri İleri Haydi İleri Alalım Düşmandan Eski Yerleri !

Bitirdiler Vatan, Millet ,Allah ,insan sevgisini.

Öğrettiler sahtekarlığı, münafıklığı, hırsızlığı, arsızlılığı, yalan söylemeyi, vatana ihaneti.

Ey vah da Ey vah Sakarya sürünüyorsun yerlerde? Artık ayağı kalk SAKARYA!

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.