• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 12 Ekim 2021 13:25

Anılarını kaleme aldı!

Erdal Güzel'in beşinci güzel kitabı okuyucularla buluştu.

ERZURUM  AJANS - Erzurum kültürü ve sosyal konularda kitapları bulunan Erzurum Kalkınma Vakfı Başkanı Ecz. Erdal Güzel, kitaplarına bir yenisini daha ekledi.


Erzurum kültürü ile ilgili “Güzel Erzurum”, ”Erzurum’dan Güzel Hatıralar”, “Sözün Güzeli Erzurum” isimli üç kitabı ve sosyal konularla ilgili “ İnsan ve Vicdan” isimli bir kitabı bulunan Güzel, en son kitabında yurt dışı gezilerindeki anılarını kaleme aldı.


Güzel, “Güzel Gezginin Anıları” ismini verdiği seyahatname tarzındaki kitabında farklı coğrafyaları ve kültürleri anlattığını belirterek, okuyucuların değişik ülkeler hakkında son derece güzel bilgiler elde edebileceklerini temenni ettiğini söyledi.
Zafer Yayınları’ndan çıkan kitabının özellikle seyahat etmeyi sevenlere ve farklı ülkeler hakkında meraklı olanlara çok özel bilgiler sunacağını belirten Güzel, kitabında 30 civarında ülkeyi anlattığını vurgulayarak, görsellerle zenginleştirilmiş kitabının okuyucunun beğenisini kazanacağını ümit ettiğini belirtip, Erzurum kültürü ile ilgili yeni bir kitabın hazırlığı içinde olduğu müjdesini de verdi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Zülküf USANMAZ 13 Ekim 2021 00:50

    Erdal Başkanımızı tebrik ederim.Maşallahı var; birkaç karpuzu bir ellinde tutabilen maharetli ender simalarımızdan biri...Eczane,Vakıf,bir dizi kitap yazma,göçmen ve çocuklarıyla ilgilenip onlara kol kanat gerip babalık etme...! Başka insanlık ve toplum yararına yaptığına inandığım işler de mutlaka vardır ama ben bilmiyorum.Sonuç Erdal Başkan tam bir koşuşturma içinde son kitabı da bu pademi dönemide bunun kanıtı...Çalışmalarında Allah yardımcısı olsun derken tekrar tebrikler,tebrikler ve tebrikler...!