İlçeler Haber Girişi : 17 Haziran 2016 19:48

Başkan Bulutlar, Hizmet-İş sendikasını ağırladı

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, makamında Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz'ü ağırladı.
Erzurumajans-Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, makamında Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz'ü ağırladı. 

Sendika ve belediye konuların ele alındığı ziyarette, Hizmet -İş Sendikası Genel Başkan Vekil'inin yanı sıra Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal ve Şube Sekreteri Fikret Göğdemir katıldı.

BAŞKAN BULUTLAR: İŞÇİMİZ VE MEMURUMUZLA BİZ BİR AİLEYİZ

Sendika konularda bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, Başkan Bulutlar belediye hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. İlk önceliklerinin çalışanların emeklerinin karşılıklarını vermek olduğunu belirten Başkan Bulutlar, Bu dönem içerisinde birçok projenin temelini atacaklarını söyledi. Bulutlar," Biz yola çıkarken ilk önceliğimiz, çalışan arkadaşlarımızın alnının teri soğumadan hakkını vermektir dedik. Bu anlayış içerisinde, çalışanlarımızı mağdur etmedik. Gelecek yıllar, arkadaşlarım ve aile dediğim personellerimle Palandöken için daha güzel olacak. Birçok projenin temellerini hep birlikte atacağız. İşçimizle ve memurumuzla biz bir büyük aileyiz. " dedi. Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz'ü makamının girişinde karşılayan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, sendika çalışmaları hakkında Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz'den bilgi aldı. Genel Başkan Vekili, Hüseyin Öz," HİZMET-İŞ binlerce üyesiyle ülkemizin en büyük sendikalarından biridir. Bu büyüklük şuuruyla sosyal sorumluluklarını aksatmamış, ertelememiştir. Kurulduğu günden bugüne sürekli kendisini güncelleyebilen HİZMET-İŞ, bu temel eksen üzerinde sürdürülebilir sendikacılığın örneğini vermiş ve vermektedir" dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.