Spor Haber Girişi : 01 Aralık 2020 16:46

Bu da imzalı forma kolleksiyoneri!

Başta Erzurumspor olmak üzere milyonlarca taraftarı bulunan 4 büyüklerin takımlarının da futbolcuları tarafından imzalı formalarını işyerinde bulunduran Yeşilbaş, böyle bir ilk'e imza atmış oldu.

Erzurumajans-Vedat Refayeli-Ünlü futbolcu Ruud Gullit, ‘’Ben futboldan ayrı kaldığımda ağzından emziği alınmış çocuktan farksız olurum’’ demiştir. Günümüzde futbol sadece futbol değil, bir sektördür.

 

Aşktır futbol. Böylesine önem arzeden futbol, kimleri için de aşk kadar tutkudur. Bu tutkululardan biridir Zülküf Yeşilbaş. Pelit Meydanında şarküteri işleten Erzurumlu futbol aşığı Zülküf Yeşilbaş’ın en büyük hobisi, futbolcularının imzalı formalar.

 

 

Başta Erzurumspor olmak üzere milyonlarca taraftarı bulunan 4 büyüklerin takımlarının da futbolcuları tarafından imzalı formalarını işyerinde bulunduran Yeşilbaş, böyle bir ilk’e imza atmış oldu.

 

Futbolcularının imzalı formalarını işyerindeki odasında teşhir eden genç futbol aşığı, ‘’Almak isteyenler olursa ne kadar fiyat talep edeceksin?’’ diye sorduğumda, ‘’Trilyonlar dökülse hiç birini satmam. Bunlar, para ile ölçülmeyecek kıymettedir ve ben yaşadıkça bunlar da hep var olacaktır’’ cevabını vererek noktayı koydu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.