• BERARD HABER DETAY
Türkiye Haber Girişi : 30 Kasım 2020 17:25

'Cinayet' iddiası gündem yarattı

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'nun oğlu Süleyman Kuzu, babasının ölümüyle ilgili ortaya atılan 'cinayet' iddialarıyla ilgili konuştu.
'Cinayet' iddiası gündem yarattı

Erzurumajans-AK Parti eski İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’nun koronavirüs nedeniyle ölümüyle ilgili olay yaratan iddialar ortaya atıldı.


Burhan Kuzu'nun bir cinayete kurban gittiği iddiaları olay olurken, oğlu Süleyman Kuzu söz konusu iddialara yanıt verdi.

 

BURHAN KUZU'NUN OĞLUNDAN 'CİNAYET' İDDİALARINA YANIT


Hürriyet Gazetesi'nin birinci sayfasında Musa Kesler imzasıyla yayımlanan habere göre Süleyman Kuzu, cinayet iddialarını yalanlarken, babasının 'Sitokin Fırtınası' nedeniyle hayatını kaybettiğini söyledi.

 

SİTOKİN FIRTINASI NEDİR?


En sık viral enfeksiyonlar sonucu meydana gelen sitokin fırtınası şöyle tanımlanıyor; kişinin vücudunda sitokin aşırı ve kontrolsüz şekilde salındığında, etrafında ne varsa yıkmaya başlıyor ve sağlam hücreleri de öldürüyor. Bu durumla beraber bağışıklık sistemi, kendi dokularını yok etmeye başlıyor ve adeta dosttan çok düşmana dönüşüyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.