Türkiye Haber Girişi : 18 Haziran 2020 15:30

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan maaş açıklaması!

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan maaş açıklaması!
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan 'maaş' açıklaması geldi. Erbaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Diyanet İşleri Başkanlığı olarak personelimizin maaşlarını faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödemeye başladık" ifadelerini kullandı.
Erzurumajans-Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “İslam'ın haram kıldığı ve haksız kazanca yol açarak büyük bir sömürü aracı olan faizle mücadele noktasında Diyanet İşleri Başkanlığı olarak personelimizin maaşlarını faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödemeye başladık” açıklamasını yaptı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, faizle mücadele çalışmalarına ilişkin resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yaptı. Erbaş, “İslam'ın haram kıldığı ve haksız kazanca yol açarak büyük bir sömürü aracı olan faizle mücadele noktasında Diyanet İşleri Başkanlığı olarak personelimizin maaşlarını faizsiz finans kurumları aracılığıyla ödemeye başladık. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.