Erzurum Haber Girişi : 07 Şubat 2018 19:15

Eğitim orman yolları tatbikatı ile sona erdi

Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Mali İşler, İşletme ve Pazarlama ile Makine İkmal Şube Müdürlüğünün iş ve İşlemlerine yönelik çalışmalarla ilgili 2018 yılının ilk bölgesel hizmet içi eğitimi tamamlandı.
Erzurumajans-Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü, Mali İşler, İşletme ve Pazarlama ile Makine İkmal Şube Müdürlüğünün iş ve İşlemlerine yönelik çalışmalarla ilgili 2018 yılının ilk bölgesel hizmet içi eğitimi tamamlandı.

Eğitime Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Bölge Müdür Yardımcıları Zekeriya Beyazlı, Rıfat Öztürk ile Şube Müdürleri, Erzurum İşletme Müdürü Veli Günal, Fidanlık Müdürü Abdullah Şahin Kaya, ilgili saymanlar ve işletme şefleri katıldı.

Seminerin devamında Makine İkmal Şube Müdürlüğü kapsamında yol etüt/aplikasyonu, klas belirleme, ölçüm ve hak ediş hazırlanması çalışmaları arazide uygulamalı olarak anlatıldı. Seminere katılan şeflere Bölge Müdür Yardımcısı Rıfat Öztürk başkanlığında bu eğitim konularına dair sınav yapıldı.Yoğun bir uygulamalı eğitim sürecinde kalan zamanlarda meslektaşlarımızın sosyal birliktelikleri ve kültürel etkinliklerine de imkan verildi. Yüksekliği itibariyle Dünyanın üçüncü şelalesi olan Tortum Şelalesi gezilerek hatıra fotoğrafı çektirip, akşam saatlerinde halı sahada yapılan futbol müsabakası ile dostluklarını perçinleştirdiler.

Seminerin son gününde yapılan sınav öncesi Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, ormanlarımızda duyulan ihtiyaç doğrultusunda 2018 yol programlarının evvel yıllara göre üç katına çıkarıldığı vurgusuyla, işletme şefleriyle olan eğitimin değerlendirme istişaresinde eğitimin çok faydalı olduğu anlaşılarak yapılan kapanış konuşmasının ardından seminer sonlandırıldı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.