Siyaset Haber Girişi : 06 Nisan 2018 17:00

Erbakan Vakfı’ndan MHP’ye ziyaret

Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Vakfı Erzurum İl Başkanı Erdal karagül ve yönetim kurulu üyeleri Erzurum Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.
Erzurumajans-Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Vakfı Erzurum İl Başkanı Erdal karagül ve yönetim kurulu üyeleri Erzurum Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret ederek Merhum Alpaslan Türkeş’in ölüm yıl dönümü münasebetiyle ülkücü camiaya baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Başkan Erdal Karagül, rahmetli Türkeş’in Türk siyasi hayatında önemli bir şahsiyet olduğunu ve milletimizin gençleri üzerinde Erbakan Hoca gibi büyük etkisinin olduğunu dile getirdi. MHP İl Başkanı Naim Karataş ta Alpaslan Türkeş ve Necmeddin Erbakan’ın milletimizin evlatlarının milli ve manevi değerlerine bağlı yetişmeleri için ömürlerini adadıklarını ve onların milletimiz tarafından hiç bir zaman unutulmayacağını dileyerek milletimizin birlik beraberlik içinde her türlü sıkıntıya göğüs gereceğini dile getirdi.

Karataş, ziyaretlerinden dolayı Erbakan vakfı yöneticilerine teşekkür etti. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.