• BERARD HABER DETAY
Siyaset Düzenleme Tarihi : 23 Mart 2023 15:09 Haber Girişi : 18 Mart 2023 15:18

Erzurum Ajans 'Seçim Sandığı' anketi!

Erzurum Ajans, manipülasyona yol açmamak ve en doğru veriye ulaşmak için mükerrer oy kullanımının mümkün olmadığı sistem alt yapısıyla seçimin nabzını siz okuyucularıyla birlikte tutuyor.

Bu Pazar seçim olsa hangi Cumhurbaşkanı adayına oy verirsiniz? 

 

Erzurum Ajans'ın Seçim Sandığı için tıklayın! 

 

 

NOT: Oy kullanmak için cep telefonu konum bilgilerinizi açın ve numaranızı başında sıfır (0) olmadan yazın.

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Teyo 23 Mart 2023 15:56

  Ben onu bunu bilmem, ama hırsızı koruyacak, kul hakkı yiyecek, adaletsiz olacak, çevresini zenginleştirecek, devletin parasını çarçur edecek kişiye verirsem Allah bunu sorar diye düşünüyorum Seçime epey var. Kafamda olay net değil. Tartacam, hesaplayacam, kim kriterlerime yakınsa ona vereceğim ALLAH RIZASI nı kazanmak adına

 • Kerim tekin 20 Mart 2023 23:39

  Yaşayarak öğrendik bize yol köprüden önce hah ve hukuk lazımmış. Yaptığımız yollar binalar tıkıldı gitti. Niye adalet yoktu torpil vardı adam kayırma vardı ihale fesatlığı vardı sonunda vurdu. Artık bize adalet hak ve hukuk lazım bunu istiyoruz yolunuzu köprünüzü alın ve gidin

 • Hüdapara oy yok 19 Mart 2023 21:41

  Bu seçim gönderiyoruz ????????????

 • Adem özel 19 Mart 2023 20:49

  HAN Zaman,şeker misali erirken handa, Han yerinde durur, hancı uykuda. Gün gelir yolcusu... girer kapıdan, Gün gelir yolcusu... gider kapıdan. Han ıssız, han sessiz , han izbe yerde, Han siyah , han soğuk, han aynı yerde. Gün gelir hancısı... girer kapıdan, Gün gelir hancısı... gider kapıdan. Duvarlar taştandır, tavanı yüksek, Kervan yorgundur, ayaklar aksak, Gün gelir kervanı...girer kapıdan, Gün gelir kervanı...gider kapıdan. Adem ÖZEL (SORGUNLU)

 • halisdemir 19 Mart 2023 11:22

  büyük ihtimal seçim 2. tura kalacak. çalışmalar bu yönde ve doğrusuda bu. herkes kendi partisiyle seçime girsin herkes milletvekilini çıkarsın sonra cumhurbaşkanlığı seçimi yapılsın yani sistem bu şeklide bozuk bu sitemden hiçbir cacık olmaz. çok büyük sorunlar çıkaracak bir sitem. parlementer sistem bundan çok çok iyiydi. bu sitem ittifaklara dayanan sorunlara gebe bir sistem. hdp ye yarayan hüdapara yarayn azınlığa yaraan bir sitem.