Erzurum Haber Girişi : 19 Nisan 2020 13:00

Erzurum Emniyeti'nden Dadaşlar'a teşekkür

Erzurum Emniyeti'nden Dadaşlar'a teşekkür
Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına uyan dadaşlara hazırladıkları video ile teşekkür etti.
Erzurumajans-İçişleri Bakanlığınca 30 büyükşehir ile Zonguldak, il sınırları içinde 2 gün sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından Erzurum genelinde cadde, sokak ve meydanlar sessizliğe büründü. Polis ekipleri, kısıtlamanın başlamasının ardından kent genelinde farklı noktalarda kontroller gerçekleştirdi.

Kentte her gün binlerce kişinin akın ettiği caddeler boş kalırken, Erzurumluların neredeyse tamamının kısıtlamaya uyarak evlerinde kaldığı görüldü. Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü ise hazırladıkları video ile dadaşlara teşekkür etti. Hazırlanan videoda boş kalan Erzurum sokakları havadan görüntülenirken videonun sonunda ise, "Teşekkürler Dadaşım" ibaresi kullanıldı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Halil İbrahim Yıldırım 01 Ocak 1970 02:00

    Teşekkürler Dadaşlarım. Sizlerin sadece bu virüs sebebiyle değil geçmişten bu güne kurtuluş savaşı dahil milletimize öncülük ettiğiniz aşikardır. Hemşehriniz olarak sizleri bu özverili hareketinizden dolayı kutluyorum.Evde kal Dadaşım.