Erzurum Haber Girişi : 15 Eylül 2023 10:52

Erzurum Kart'ta yeni bir değişiklik daha! İndirimli binişler tarih oluyor

Özel halk otobüslerinde geçerli olan Erzurum Kart?ta yeni bir değişikliğe daha gidildi. Artık otobüslerde geçerli olan indirimli öğrenci ve öğretmen binişlerinde yönetmelik dışında yer alanlar bu haktan yararlanamayacaklar

Özel halk otobüslerinde geçerli olan Erzurum Kart’ta yeni bir değişikliğe daha gidildi. Yeni belirlenen kart yönetmeliğiyle beraber artık otobüslerde geçerli olan indirimli öğrenci ve öğretmen binişlerinde yönetmelik dışında yer alanlar bu haktan yararlanamayacak.

 

 

Erzurum kart yönetmeliği açıklandı. Yeni yönetmelikle beraber öğrenci ve öğretmen kartlarında büyük değişikliğe gidildi. Yönetmelikte belirtilen gruplarda yer alan öğrenci ve öğretmenlerin artık indirimli karttan yararlanamayacakları duyuruldu.

 

Açıklanan yönetmelikte; Açıköğretim Fakültesi ve Açık öğretim Lisesi öğrencileri, liseden mezun olan dershane öğrencileri, ESMEK kurs öğrencileri ve öğretmenleri, mesleki kurs öğrencileri, dershane öğretmenleri, özel okul öğretmenleri ve fahri öğretmenlere ilgili yönetmelik kararı gereği öğrenci ve öğretmen kartının verilmeyeceği bildirildi. Kaynak/Pusula

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.