Erzurum Haber Girişi : 31 Mayıs 2017 16:00

Erzurum'da ziynet eşya hırsızları kıskıvrak yakalandı

Erzurum'da ziynet eşya hırsızları kıskıvrak yakalandı
Erzurum Taş Mağazalardaki dört ayrı işyerinden değerli eşyaları çalan hırsızlar yapılan sıkı takip sonucu çaldıkları malzemelerle yakalandı.
Erzurumajans-Erzurum Taş Mağazalardaki dört ayrı işyerinden değerli eşyaları çalan hırsızlar yapılan sıkı takip sonucu çaldıkları malzemelerle yakalandı.

Erzurum'da Mayıs ayı içerisinde Taş Mağazalardaki dört farklı işyerine girerek ziynet eşyası, saat ve tespih gibi değerli eşyaları çalan hırsızlardan ikisi günler sonra Erzurum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu yakalandı. İşyeri hırsızlıklarını yapan 18 yaşından küçük B.T. Erzurum'da yakalanırken, hırsızlıkların azmettiricisi olarak bilinen G.B., geçtiğimiz gün Trabzon Emniyet Müdürlüğü ile yapılan çalışma sonucu çaldıkları eşyaları sahte kimlik kullanarak satmak üzereyken kıskıvrak yakalandı. Yakalanan G.B.'nin cezaevi firarisi olduğu ve 11 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan G.B. emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Soygun anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı

Bir işyerinde gerçekleşen hırsızlık anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızlığı gerçekleştiren şüphelilerden yaşı küçük olan B.T.'nin hırsızlık anından yüzünü gizlediği görüldü.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.