• AKTAŞ
Röportaj Haber Girişi : 08 Ağustos 2013 22:07

Göre göre parçalanıyoruz

     Çözüm süreci başlığı altında PKK ile kurulan ittifakın sonucunda, PKK'lı katiller şehir merkezlerine indi. Türk Ordusu müdahale edemez bir duruma fiilen düşürüldü.

     Anlayacağınız ve anlayacağımız TSK pasifize edildi..


    Silivri'de verilen kararla Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un terör örgütü lideri olarak müebbet hapse mahkûm edilerek  PKK'ya yeni bir ödün daha verildi


    Beraberinde Genelkurmay karargâhında üst düzey komutanların da terör örgütü yöneticisi olarak mahkûm edilmesiyle, yargıtay süreci devam ediyor olsa da, Türk Ordusu ve Karargâhının resmen Tarih önünde küçük duruma düşürülmüştür.

   Bu durumda Türk Ordusu'nda halen ve geçmişte görev yapmış ve yapmakta olan tüm askerler "terör örgütü üyesi" statüsündedir ve de hepsi haindir! Allah aşkına böyle bir şeyi şeytan bile düşünmez.

   Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığını da yapan Genelkurmay Harekât Başkanı emekli Korgeneral Mehmet Eröz ve iki çalışma arkadaşıyla birlikte "örgüt yöneticisi" sıfatıyla müebbet hapisle cezalandırılmıştır.


   Öyle ise başbakan da bu organizenin içindedir. Başbakanda yargılanmalıdır.


   Bu acımasız karara sevinenler, PKK'lılar ve Allah korkusu olmayan, insanlıktan nasibini almayanlardır. Şahsımca bu acımasız kararla Türk Hukuk Sistemi çökmüştür. Hukuka şayia düşmüştür.


    Hukukun kararlarına saygı duymak tabii ki hepimizin görevidir. Ancak hukuk saygıyı hak etmeli ve vicdanları zedelememelidir. Tarafsızlığı kalmamış, hakkaniyeti yok olmuş bir hukuk anlayışına saygı duymak imkansızdır.


   Türk Ordusu Türk Milleti'nin en büyük silahlı askeri gücüdür. Türk Ordusu Türk Milleti'nin namusudur, geleceğidir. Bu gücün zayıflatılması, hatta etkisiz hale getirilmesi demek, Türkiye'nin bölünme sürecinde sona yaklaştığının göstergesi demektir.


   Yani sokakta konuşulan Oslo'da PKK'ya vaat edilen maddelerden biride yerine getirilmiştir.  


   Şemdil Sakık'ın tanıklığı ile TSK tasfiye edilmiş, askerlerimizin cesur yürekleri ellerinden alınmıştır. Geriye sadece askerlerin terhisi ve işe yaramaz silahları kalmıştır. Asıl amaç gerçek inananları ve milli düşünceye sahip insanları sokağa dökmektir.


  Ülkeyi Mısır'a, Suriye'ye, Libya'ya dönüştürmektir? Bence bu karara imza atanlar gaflettedirler. Türkiye akıl almaz bir oyunun içine sürüklenmiştir.


   Bu karar imza atanlar , dış güçlerin ve Türk düşmanlarının ekmeğine bal ve kaymak sürmüşlerdir. Böylece Kürdistanın kurulmasın da ki üçüncü ayağın önü açılmıştır. Barzani ve Talabani'nin dünyadaki eli bizdeki gafiller sayesinde kuvvetlenmiştir.


   Kaderin cilvesine bakın ki İlker Başbuğ sanık,  Şemdil Sakık ise tanık. Bu ayıp da ilgililere yeter.


   Emekli Albay Erdal Sarızeybek'in dediği ğibi "Tehlike artık kör gözlerin dahi görebileceği kadar yakın ve ağırdır"


   Dilerim HIZARCI  yanılmış olur?

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.