Ekonomi Haber Girişi : 26 Ekim 2016 15:45

Hayır Çarşısı'ndan öğrencilere kışlık giysi yardımı

Hayır Çarşısı'ndan öğrencilere kışlık giysi yardımı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Sosyal İşler Şube Müdürlüğü'ne bağlı Hayır Çarşısı, Aziziye ilçesi Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu'ndaki ihtiyaç sahibi 35 öğrenciye kışlık mont ve ayakkabı yardımı yaptı.
Erzurumajans-Erzurum Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Sosyal İşler Şube Müdürlüğü'ne bağlı Hayır Çarşısı, Aziziye ilçesi Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu'ndaki ihtiyaç sahibi 35 öğrenciye kışlık mont ve ayakkabı yardımı yaptı.

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu'nda öğrencilere kışlık mont ve ayakkabı dağıtımı yapan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yücel Kara ve Sosyal İşler Şube Müdürü Osman Akgül, öğrencilere Hayır Çarşısı'nın çalışmaları hakkında bilgi de verdi. Yetkililer, ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık giysi ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile olan Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Eyüp Kılıç ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Esra Adıgüzel'e ihtiyaç sahibi öğrencilerle yakından ilgilendikleri için teşekkür etti. Hayır Çarşısı yetkilileri, sosyal belediyecilikte de Türkiye'de marka olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in direktifiyle kurulan Hayır Çarşısı ile birlikte maddi durumdan yoksun ailelere umut ışığı olunduğunu, kimsesizlere uzanan bu sıcak yardım eli sayesinde iyilik severlerin de hayır duası aldığını hatırlattı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.