Erzurum Haber Girişi : 30 Ocak 2024 20:09

Hesabı ödemeyince Yusufeli'nde 5 ay kalabildi

Hesabı ödemeyince Yusufeli'nde 5 ay kalabildi
Artvin'in Yusufeli ilçesinde restoranda yediği döneri beğenmeyip hesap ödemeden işletmeden ayrılan Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, ilçeden 318 kilometre uzaklıktaki Erzurum'un Karaçoban Kaymakamlığı'na atandı.

Artvin’in Yusufeli ilçesinde 6 Kasım tarihinde yanındaki 2 misafiriyle restorana giden Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, garsona döner ardından da sütlaç siparişi vermişti.

 

Misafirleriyle birlikte dönerleri ardından da tatlı yiyerek çay içen Kaymakam Meral, kasaya yönelmişti. Kasada duran işletme sahibi Ferhat Kodat’a döner ve tatlıyı beğenmediğini söyleyen Kaymakam Meral, hesap ödemeden restorandan ayrılmıştı. Basına yansıyan haberlerin ardından İçişleri Bakanlığı tarafından konuyla ilgili soruşturma başlatılırken, 23 Ağustos 2023 tarihinde atama kararı ile Yusufeli'ne atanan ve 5 Eylül itibariyle göreve başlayan Hacı Kerim Meral, yaklaşık 5 ay sonra resmi gazetede yayınlanan kararname ile Erzurum'a atandı.

 

Yusufeli'nde 5 ay görev yapan Kaymakam Meral, 318 kilometre uzaklıktaki Erzurum'un bin 550 rakımdaki Karaçoban ilçesinde görevini sürdürecek. İHA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Refik 03 Şubat 2024 14:06

    Lokanta çok mu kaliteli bir servis sunuyormus da kaymakam yanlış yapmış.Tamamen ön yargılar belirliyor.Yetkisini kullanmıştır.Biraz da lokanta ile ilgili yorumunuzu yapın...İçine sinek düşmüş yemeği önünüze koyan bir lokantayi nasıl hoşgörüyle karsilarsiniz

  • halis demir 31 Ocak 2024 00:28

    yapılan iş yanlış ama yanlışta devam ettirilmesinin sebebi var çünkü o kaymakam artık elini vermiş kolunu kurtaramaz minnet ile kaymakamlık savcılık yapılmaz çok mahzurlu. gerçek devlet adamlığı istifayı gerektirir.

  • Sedat derdiyok 30 Ocak 2024 23:23

    Benim ilcem sürgünlerin yeri değil bu nasıl bir vijdan nasıl bir memleket yazık degilmi gitsin batıya lazım biz bu ülkenin vataslari degilmiyiz nedir bu ayricalik