Erzurum Haber Girişi : 11 Ağustos 2022 11:30

İhlas Haber Ajansı'nda düğün var

İhlas Haber Ajansı'nda düğün var
Erzurum'da gazeteci çift, kıyılan nikahlarının ardından gelen ihbar üzerine salonundan ayrılarak olay yerine gitti.

ERZURUM AJANS / Erzurum İhlas Haber Ajansı Haber Müdürü Özge Bozo ile İhlas Haber Ajansı Muhabiri Çağrı Korkmaz dünya evine girdi. 

 

Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar'ın kıydığı nikahla evlenen çiftin şahitleri ise AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir ile Erzurum İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Ayhan Türkez oldu. 

 

 

Gazeteci çift nikahın ardından gelen bir ihbar üzerine salondan ayrılarak olay yerine gitti. Olay yerinde ise çifti itfaiye ekipleri çiçekle karşılayarak tebrik etti. Korkmaz çifti, kendileri için hazırlanan sürprizden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

 

 

“Yüzüğümü sağ parmaktan sol parmağa geçiremeden habere gittik”

 

Kendilerine hazırlanan sürprizi öğrenince çok mutlu olduklarını belirten Çağrı Korkmaz, “Bugün nikahım oldu ve nikahın hemen sonrasında bize asayiş bilgisi geldi. Bir binanın 5’nci katında bir çocuğun evin içinde mahsur kaldığı söylendi. Annesi de anahtarı evin içinde unutmuş denildi. Daha sonra eve geldiğinde de evin içerisine giremiyor ve çocukta evde mahsur kalıyor. Nikahın hemen sonrasında da biz de bunu haber yapmak için direkt buraya geldik. Yüzüğümü de sağ parmağımdan sol parmağıma takamadan habere gelmiş oldum. Bunun da itfaiye ekipleri tarafından bize yapılmış bir sürpriz olduğunu öğrenince çok güzel anlar yaşadım. İtfaiye ekipleri bizi burada çiçekle karşıladılar” dedi.

 

 

“Doğru düzgün nikah fotoğrafı çekilemeden asayiş haberine geldik”

 


Hangi şartlarda olursa olsun habere gittiklerini söyleyen Özge Bozo da, “Bugün nikahımız oldu Yakutiye Belediyesinde ve evet der demez asayiş haberine çıkmak zorunda kaldık. Gazeteci olduğumuz için sürekli hazır halde bekliyoruz. Ne olursa, hangi şartlarda olursa olsun koşup geliyoruz. Nikahtan sonra bir asayiş haberine geldik. Bir bebeğin evde kilitli kaldığını bize söylediler. İtfaiye ekiplerinin onu kurtarmasını haberleştirmek için olay yerine geldik. İtfaiye ekiplerinin kurtarma çalışmalarını çektik. Binanın içine girip 5’nci kata çıktığımızda evin kapısını çaldık ve itfaiye ekipleri kapıyı açarak bizi çiçekle karşıladılar. Nikahımız olduğu için böyle bir sürpriz hazırlamışlar. Daha doğru düzgün nikah fotoğrafı bile çekilemeden buraya asayiş haberine koşup geldik” diye konuştu. İHA

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • HASAN özden 12 Ağustos 2022 11:56

    maşallah nasılda bir iş aşkı ne tesadüfse sizden başka kimsede yok komik :)

  • Uzman Doktor 11 Ağustos 2022 14:51

    İşinizi ne kadar çok seviyorsunuz, tebrik ederiz. Keşke herkes sizin gibi işini.... İnsanlara nasıl görünüyorsunuz biliyor musunuz? Kocaman bir tiyatro sahnesindesiniz ve hiç inmiyormuş gibi.