• AKTAŞ
Magazin Haber Girişi : 12 Haziran 2019 11:30

İstanbul seçimlerine Fırfırik damgası!

Erzurum’da yayınlanan Fırfırik Mizah Dergisi, Haziran ayı sayısında kamuoyunu günlerdir meşgul eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini de gündemine aldı.
Erzurumajans-Erzurum’da yayınlanan Fırfırik Mizah Dergisi, Haziran ayı sayısında kamuoyunu günlerdir meşgul eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini de gündemine aldı.Vedat Refayeli’nin sahibi ve Yazı İşleri Müdürlüğünü yaptığı Fırfırik’in Haziran sayısı çıktı. Şehrin güncel meselelerinin ironik bir dille ele alındığı Haziran sayısında ülke kamuoyunu meşgul eden gündeme de yer verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini değerlendiren Fırfırik, konuyu mizahi şekilde işledi.Kapakta da bu konuya yer veren Fırfırik, yine yerel yöneticileri de malzeme yaptı. Spora da el atan dergide yine Farfaruk abiden bumbalar, Baldodak Heyro ve Kolombo Orhan köşeleri de yeraldı. ‘’Ortadoğu ve balkanların tek mizah gazetesi’’ sloganı ile 16 yıldan beridir Erzurum’da yayın hayatını sürdüren Fırfırik’e esprileri ile Selahattin Şener, Murat Balkuş ve Zafer Taş katkıda bulunan isimler. Aylığı 10 liradan atılan dergi Erzurum’da günlük yayınlanan Bölge gazetesi PUSULA’nın okuyucularına ek olarak veriliyor.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.