• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 30 Mart 2021 22:33

İşte Hilton'un örnek odası!

İstanbul Havaalanının daha açılmadan inşaatını ilk gezen ve ilk hatıra uçuş kartını alan bir Erzurumlu olarak ünlü Hilton otelinin inşaatını da ilk gezen gazeteci olduğum için nedense kendimi mutlu hissediyorum.

Erzurumajans-Vedat Refayeli-İstanbul Havaalanının daha açılmadan inşaatını ilk gezen ve ilk hatıra uçuş kartını alan bir Erzurumlu olarak ünlü Hilton otelinin inşaatını da ilk gezen gazeteci olduğum için nedense kendimi mutlu hissediyorum.

DACİA

 

Ne bileyim, bu, ilk’leri seven ve yaşamak isteyen biri olduğumdan olsa gerek. MNG Alışveriş Merkezi’nin hemen kuzey tarafına düşen bir alanda inşaatı devam eden Hilton Garden Inn Otel’i gezdim hafta sonu, karkası bitmiş durumda.

 

En son Hilton olarak inşaatına devam edilen otelin örnek odaları da yapılmış ve bu odalardan birini de gezme imkanım oldu. İnşaatı yapan firmanın yetkililerinden Avukat Mahmut Binici ile gezdiğim örnek oda da tam Hiltonluk! Son derece modern bir şekilde yapımının sürdüğü mimarisini de beğendiğim otelin artık tamamen bitirilip, hizmete gireceği gününü beklemeye koyuldum.

 

Erzurum’a çok yakışacağına inandığım bu yüzme havuzu ve devasa balo, düğün, toplantı salonlarının da yer aldığı 5 katlı otelin Eylül ayı sonlarında bitmiş ve hizmete girmiş hale geleceğine inanıyorum.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Cumhur AKDEMİR 31 Mart 2021 13:21

    ALLAH yapanlardan Razi olsun İnşallah.