Ekonomi Haber Girişi : 02 Kasım 2023 11:48

JTİ gruba ait sigaralara zam geldi

JTİ gruba ait sigaralara zam geldi
JTİ gruba ait sigaralara zam geldi. Bugünden itibaren geçerli olan zammın ardından grubun en ucuz sigarası 50 TL olurken, en pahalı sigarası ise 57 TL oldu.

Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada sigara fiyatlarına zam geldiğini duyurdu.

 

Aybaş,  JTİ grubundaki zammın bugünden itibaren geçerli olacağını belirtti. JTİ grubundaki sigaralara paket başına 5 TL zam gelirken diğer gruplarında önümüzdeki günlerde zam açıklaması bekleniyor. 

 

Yapılan son zamla birlikte 45 TL olan sigaralar 50 TL, 47 TL olan sigaralar 52 TL, 48 TL olan sigaralar 53 TL, 52 TL olan sigaralar 57 TL oldu. JTİ grubunun sattığı en ucuz sigara 50 TL, en pahalı sigara ise 57 TL olarak belirlendi. HABER MERKEZİ

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Cihan 02 Kasım 2023 21:14

    Yol kenarları izmaritlerle dolu. Sigara içenler hem havayı kirletiyorsunuz, hem yerleri kirletiyorsunuz, hem sağlığınızı bozuyorsunuz, kul hakkına giriyorsunuz, rızkınızı zehire veriyorsunuz.........saymakla bitmez. Sigara yasakları kesinlikle gerişlemeli. Okul bahçelerinde, okul önlerinde,kamu kurumlarının önlerinde sigara içmek yasaklanmalı. Kamu sağlığı için elzemdir.