İlçeler Haber Girişi : 17 Şubat 2021 12:53

Kaymakam Karaloğlu teşekkür etti

Kaymakam Karaloğlu teşekkür etti
Aşkale İlçe Kaymakamı Murat Karaloğlu, Kovit-19 ile mücadelesi kapsamında ilçede gösterilen büyük gayretler sonrası vaka sayısının sıfır olması nedeniyle bir teşekkür mesajı yayımladı.

Erzurumajans-Karaloğlu mesajında; “Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde 11 Mart itibari ile görülmeye başlayan ve birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği Kovit-19 virüsü ile mücadele kapsamında ilçemizde kurum ve kuruluşlarımızın üstün gayretleri ile vatandaşlarımızın da kural ve kaidelere azami dikkat etmeleri sayesinde ilçemizde vaka sayısı sıfıra indirmiş bulunmaktayız.

 

Zorlu ve uzun bir süreçten geçiyoruz ve süreçte bir çok vatandaşımız yakınlarını kaybettiler. İlçemizde de daha önceki zamanlarda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız oldu. Ama Allaha şükürler olsun ki bugünden itibaren hiç bir vaka ve vakadan etkileşimi olan insanımız yoktur.

 

Bu çalışmalarımızda disiplinli ve ilkeli hareket ederek kendi hayatlarını hiçe sayan başta sağlık personellerimiz olmak üzere, Emniyet, jandarma, Zabıta ekipleri ve ilçe halkımıza çok teşekkür ediyorum. Asla rehavete kapılmadan kural ve kaideleri harfiyen uygulamaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • zülküf usanmaz 17 Şubat 2021 23:22

    örnek bir davranış...Diğer yerleşim birimlerimize mükemmel bir örnek olur inşallah..Başta bu mücaadeleyi başlatan mülke amiri olarak kaymakam beye mücaadeleye destek sağlayan emniyet,jandarama ve zabıtaya herkesin teşekkür etmesi gerekir.İdarecilerimiz yanında konulan kurallara uyarak mücadeleyi gayretle sabırla kazanan Aşkale halkı hemşehrilerimizi tebrik,teşekkür ve takdir etmek lazım..Darısı diğer ilçelerimizin başına...!