Erzurum Haber Girişi : 22 Nisan 2021 13:39

Küçük Validen İl Jandarma Komutanına talimat

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Erzurum Valisi Okay Memiş makam koltuğunu 4.sınıf öğrencisi Ecrin Ece Sezgin'e devretti. Koltuğu devralan küçük Valinin ilk işi İl Jandarma Komutanına talimat vermek oldu.
Küçük Validen İl Jandarma Komutanına talimat Küçük Validen İl Jandarma Komutanına talimat

Erzurumajans-23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Erzurum Valisi Okay Memiş makam koltuğunu 4.sınıf öğrencisi Ecrin Ece Sezgin’e devretti. Koltuğu devralan küçük Valinin ilk işi İl Jandarma Komutanına talimat vermek oldu.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Erzurum Valisi Okay Memiş makam koltuğunu Yakutiye Edip Somunoğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ecrin Ece Sezgin’e devretti. Vali Memiş’in koltuğuna temsili olarak oturan Sezgin, makam koltuğunda konuşmasını yaptıktan sonra Vali Memiş’e İl Jandarma Komutanı ile konuşmak istediğini söyledi. İl Jandarma Komutanı Albay Ali Gemalmaz ile telefonda görüşen minik Ecrin kırsal alanda sosyal mesafe ve maske konusunda denetimlerin sıkılaştırılması talimatı verdi.


Vali Memiş ardından küçük Ecrin’e ve onun ailesine hediye vererek hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Abdullah Kaya 22 Nisan 2021 14:44

    Hep merak ederim... makamları bayramlarda çocuklara devrederler temsili olarak.. güzel hoş buraya kadar sıkıntı yok...SORU?? Bu çocukları nasıl seçerler bizlerde Erzurum'da ikamet eden insanlarız bizimde çocuklarımız burda ki okulllarda eğitim görüyorlar ne hikmetse bizim çocuklarlarimiza bu tür imkânlar neden sunulmaz bunu hep merak etmişimdir..Biride bana lütfen mantıklı cevap yazsın...