Siyaset Haber Girişi : 28 Eylül 2016 16:07

Mehmet Geldi, Palandöken Belediyesi'ni ziyaret etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Giresun Milletvekili Mehmet Geldi Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında ziyaret etti.
Erzurumajans-AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Giresun Milletvekili Mehmet Geldi ve AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ı makamında ziyaret etti. 

Palandöken Belediye Başkanlık makamını ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Giresun Milletvekili Mehmet Geldi ve beraberindeki heyeti Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, karşıladı.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Başkanlık makamında yaptığı açıklamada; " Sorumluluk bölgemizdeki İl ve ilçe belediyelerimizi yerinde ziyaret ediyoruz. Amacımız belediyelerimizin hizmet alanlarını görmek ne gibi problemlerle karşılaşıldığını görmek ve çözümler noktasında istişareler yapıp daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamak amacıyla belediyelerimize ziyaret programları düzenliyoruz bu ziyaretimiz de bunlardan biri. Millet iradesine karşı düzenlenmiş olan 15 Temmuz hain darbe girişimine kalkışılması nedeniyle bu ziyaretlerimize ara vermiştik. Allah'a hamd olsun milletin iradesine sahip çıkması ve büyük kahramanlıklarla bertaraf edilen bu hain kalkışma sonrasında tekrar ziyaretlerimize devam ediyoruz. Birkaç gündür Erzurum'umuzdayız bugün ise Palandöken ilçemizdeyiz gelişen ve dönüşen bir ilçe bulduk. Palandökende hizmetler devam ediyor. Gördüğüm kadarıyla da gelişmişlik düzeyinde Palandöken İlçemiz Yerel Yönetim noktasında önemli bir mesafe kaydettiğini gördüm. İnşallah hizmetlerin verimi noktasında daha güzel çalışmalarla devam edecek. Bizler de bu çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz. Değerli Belediye Başkanım Orhan Bulutlar, İlçesi adına yakışır hizmetler vermiş bundan dolayı Başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum "dedi.

Başkan Bulutlar, " Elbirliği ile çalışıyoruz"

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise," Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Giresun Milletvekili Mehmet Geldi'ye, Palandöken Belediyemize hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı. Başkan Bulutlar," Palandöken Belediyesi olarak en önceliğimiz insan odaklı hizmetler üretmek. Çok şükür bunu da yaklaşık yedi yıldır yapıyoruz. Yaptığımız çalışma programı kapsamın da Yeni Hizmet Binası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Nikah Sarayı, İkinci Kültür Merkezi, Köy Mahallelerimizin sokakları kilit taş ile döşenmesi, 30'a yakın Taziye evi yapımı, moderin bir şekil de ilçeye 55 yeni park yapımı, Asfalt, karo, bordür çalışmaları, Harput Mahallesin de kentsel dönüşüm, yeni yollar açımı ve yeni cadde oluşturmak adına kamulaştırmalar yapıldı. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler kapsamın da hep önceliğimiz aziz milletimiz olmuştur. Palandöken İlçemiz için İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve teşkilatımızla birlikte elbirliği ve işbirliği içerisinde çalışmalarımızı en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Birçok önemli projelerimiz var, bu projelerin bir kısmına başladık bir kısmına da başlamak üzereyiz. Daha çağdaş daha modern daha yaşanabilir daha sağlıklı refahı yüksek adına yakışır bir ilçe için Büyük ve güçlü Türkiye için elimizi değil bedenimizi bu taşın altına koyduk. Bizlere gerçekleştirdiğiniz ziyaretten ötürü tekrar teşekkür ediyorum" dedi. Ziyaret sonrası Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Giresun Milletvekili Mehmet Geldi'ye Oltu taşı tespih hediye takdim etti.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.