• AKTAŞ
Bölge Haber Girişi : 08 Haziran 2017 18:55

Mehmet Sekmen'den Başkan Memiş'e ziyaret

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'i makamında ziyaret etti.
Erzurumajans-Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Memiş Sekmen'i Bayburt'ta ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ise kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Memiş'e teşekkür ederek çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

KARŞILIKLI HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Bayburt Belediyesi'nin hayata geçireceği projeler hakkında fikir alışverişininde bulunulduğu ziyarette Başkan Memiş konuk başkana Bayburt'un tarihi mekanlarının Bayburt taşından yapılmış biblolarını hediye ederken Sekmen ise Başkan Memiş'e günün anısına bakırdan işlemeli ibrik hediye etti.

ÇALIŞMA ALANLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDULAR

İki başkan ziyaretin ardından hükümet meydanı, orta refüjler ile park ve bahçelerde devam eden çalışmaları yerinde incelediler. İncelemelerine hükümet meydanında yapımı devam eden kapalı otopark ve kent meydanı projesinden başlayan Sekmen ve Memiş buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Bayburt Demirözü yolu ile Kayışkıran mevkiindeki orta refüj ve kavşaklardaki ağaçlandırma yapılan alanları incelediler. Daha sonra Şair Zihni Kent Ormanı ve 15 Temmuz Şehitler Parkı'nda gerçekleşen incelemelerin ardından Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Bayburt'tan ayrıldı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.