Siyaset Haber Girişi : 21 Mayıs 2015 19:23

MHP adayları Çimen ve Hızarcı Yakutiye'de esnafı ziyaret etti

MHP adayları Çimen ve Hızarcı Yakutiye'de esnafı ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Erzurum'daki seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Erzurumajans-Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Erzurum'daki seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

MHP Milletvekili adayı Ertürk Çimen, Perşembe gününü Yakutiye ilçe merkezine ayırdı. Terminal Caddesi, SSK Rant Tesisleri, Eski Aşkale Garajı ve İstasyon Mahallesi'nde seçim çalışması yürüten Çimen, büyük ilgi gördü, sevgiyle karşılandı.

MHP Erzurum Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, seçim çalışmaları kapsamında merkez Yakutiye ilçesinde bir dizi temasta bulundu. Terminal Caddesi, SSK Rant Tesisleri, Eski Aşkale Garajı ve İstasyon Mahallesi'ndeki esnafla bir araya gelen Çimen ve Hızarcı, büyük ilgi gördü, coşkuyla karşılandı. Seçim çalışmalarına başladığı günden bu yana sergilediği performansıyla göz dolduran Ertürk Çimen, esnaf ve ticaret kesimine yine müjde üstüne müjde verdi.

"MHP iktidarında hiçbir esnaf ve ticaretçi, geçim derdine düşmeyecek, mali sıkıntı çekmeyecek" diyen Ertürk Çimen, "Çünkü biz bu ülkeye kazandıranı, katma değer üreteni ve istihdam sağlayanı başımızın üstünde taşıyacağız. Onların hiçbir sıkıntısı olmayacak, çünkü tüm gücümüzle Erzurum ticaretini düzlüğe çıkarmak için çalışacağız" diye konuştu.

ERTÜRK ÇİMEN: MİLLETİMİZ 7 HAZİRAN'I SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR

Seçim çalışmaları boyunca bir araya geldiği esnaf ve ticaretçilerden büyük ilgi gören Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, 7 Haziran seçimlerinin önemine de vurgu yaptı. Yıllardır Türkiye'yi algı yönetimiyle idare eden hükümetin 7 Haziran seçimleri öncesinde paniklediğini belirten Çimen, "Takke düşmüş, kel görünmüştür. Milletimiz, bu hükümetin aslında Türkiye için hiçbir şey yapmadığını, tam tersine bu ülkeyi bir bilinmeze doğru sürüklediğini anlamıştır. Seçmenler, gerekli gardını almış ve 7 Haziran'ı sabırsızlıkla beklemektedirler" şeklinde konuştu.

Seçim gezileri kapsamında yaşlı vatandaşlardan dua almayı ihmal etmeyen Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, "Millete köle olacaklarını söyleyenler, maalesef milleti köle durumuna düşürdüler. MHP iktidarında tek efendi olacak, o da bu millet olacak" ifadesini kullandı.

Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, seçim gezisi yaptıkları bölgelerdeki kahvehane ve işyerlerini de ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.