Siyaset Haber Girişi : 27 Aralık 2020 15:41

MHP'li Yazıcı'dan sert tepki!

MHP'li Yazıcı'dan sert tepki!
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı kısıtlamaları kapsamında Palandöken'de yerli ve yabancı turistlere getirilen kayak yasağına bir tepkide MHP MYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı'dan geldi.

Erzurumajans-Onur SAĞSÖZ-Hafta sonu sokağa çıkma yasağı kısıtlamaları kapsamında Palandöken'de yerli ve yabancı turistlere getirilen kayak yasağına bir tepkide MHP MYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı'dan geldi. Yazıcı, “Alınan bu kararla birlikte şehrin kaybını nasıl telafi etmeyi  düşünüyorsunuz? “ diye sordu. 


Palandöken'e gelen yabancı turistlere hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamaları kapsamında kayak yasağı getirilmesine Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı da tepki gösterdi. 


Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan MHP'li Yazıcı, “Kış ve spor turizmi merkezi olma yolunda yoğun mesafe kateden Erzurum’la ilgili Pandemi şartları bahane edilerek, sezonu başlamadan kapatmaya çalışılması ve bu sürecin baltalanması kabul edilemez” dedi. 


“BU KARARI ALANMARI ESEFLE KINIYORUM”


Yazıcı paylaşımında şu ifadelere yer verdi.


“Pandeminin en yoğun seyrettiği yaz aylarında, yaz turizmini engellemeyen irade kış turizmine ve Erzurum gibi bölgelere sahip çıkmakla mükelleftir. Acaba sizlerin kesesine, turizm acentelerinize, otellerinize hitap etseydi bu kararı alma iradesi gösterebilir miydiniz? Alınan bu kararla birlikte şehrin ve eşrafının kaybını nasıl telafi etmeyi  düşünüyorsunuz? Yazıktır! Vebaldir! Günahtır! Bu kararı alanları esefle kınıyor, karardan süratle vaz geçilmesini Erzurum ve Erzurumluların haklı talepleri adına talep ediyoruz. Erzurum’un derdinden, sorunlarından yaşam zorluklarından bihaber yaşayan yöneticileri, siyasileri  hep birlikte Erzurumlunun hakkına sahip çıkmaya davet ediyoruz.”
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Mesut kaçar 27 Aralık 2020 18:52

    Burdan akp li millet vekillerini sesleniyorum sizten destek bekliyoruz köstek olmanizi deyil