• AKTAŞ
Siyaset Haber Girişi : 23 Nisan 2015 19:00

MHP Milletvekili adayları Aydın ve Kaya Dadaşkent'te esnafı ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya, Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent'te seçim ziyaretlerinde bulundu.
Erzurumajans-Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya, Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent'te seçim ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan MHP'li adaylar, Dadaşkent'teki tüm dükkan ve işyerlerini teker teker ziyaret ettiler.

MHP'nin Erzurum Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları son sürat devam ediyor. Her bir adayın Erzurum'un bir başka bölgesinde seçim çalışması yürüttüğü MHP'de, Prof. Dr. Kamil Aydın ve Zekai Kaya da, Dadaşkent'te mesai yaptı. Dadaşkent merkezindeki tüm işyeri ve dükkanları tek tek ziyaret eden Aydın ve Kaya, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Esnafla tek tek tokalaşan ve hal-hatır soran Kamil Aydın, MHP iktidarında tüm esnaf ve ticaret yapan bütün kesimlerin rahat bir nefes alacağını kaydetti.

Milletvekili adayı Zekai Kaya da, Dadaşkent'te gördükleri ilgi karşısında şunları söyledi: "Aziziye ilçemize bağlı olan Dadaşkent, Erzurum'un vitrini ve giriş kapısı durumundadır. Dadaşkent'te gördüğümüz ilgi, aslında MHP'nin iktidara yürüyüşünün ayak sesleridir."

Kaya, Prof. Dr. Kamil Aydın'la birlikte sorunlarını dinlediği Dadaşkent esnafıyla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.