• AKTAŞ
Siyaset Haber Girişi : 05 Mayıs 2015 15:28

MHP Milletvekili adayları Çimen ve Hızarcı Dadaşkent esnafını dinledi

MHP Erzurum Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent'te esnaf ziyaretine çıktı, vatandaşlarla sohbet etti, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.
Erzurumajans-MHP Erzurum Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent'te esnaf ziyaretine çıktı, vatandaşlarla sohbet etti, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP'li Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, seçim çalışmaları kapsamında Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent'te temaslarda bulundu. Dadaşkent esnafıyla bir araya gelen, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden MHP'li adaylar, büyük ilgi gördüler.

MHP Erzurum Milletvekili adayı Ertürk Çimen, 7 Haziran seçimlerinin önceki seçimlere hiç benzemeyeceğinin altını çizerek, "Bu seçim Türkiye açısından bir milat olacak. Çünkü bu seçimle AKP hükümetinden hesap sorulacak" dedi.

Türkiye'nin son 10 yıldır bir bilinmeze doğru sürüklendiğini, bölgeler arasındaki gelişmişlik farkının giderek açıldığını, hatta ve hatta ülkenin milli birlik ve beraberliğinin bile yara aldığını ileri süren Ertürk Çimen, "Bu hükümet sanmasın ki bu yaptıkları yanlarına kalacak. Bu anlayışa Erzurum adına, bölge adına, ülke ve millet adına hesabı MHP kadroları soracak" diye konuştu.

ERTÜRK ÇİMEN: ERZURUM MHP İLE BİRLİKTE YÜRÜYOR

Dadaşkent sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği ve kapısını çaldıkları her işyerinde kucaklanarak karşılanan MHP'li adaylar, gördükleri ilgiden hayli memnun kaldılar. Dadaşkent'in de, Erzurum'un diğer tüm yerleşim merkezleri gibi 7 Haziran kararını verdiğinin altını çizen Ertürk Çimen, "Bu seçim öncesinde esen rüzgâr, diğerlerine hiç benzemiyor. Çünkü bu rüzgar AKP'nin bitişini haber veriyor. Bu rüzgâr, yıllardır sabrı ve tahammül sınırları zorlanan Erzurum halkının gardını aldığını gösteriyor. Bu rüzgâr, Dadaşkent'i ile, Ilıca'sı, Pasinler'i, Tortum'u, Uzundere'si ile, kısaca tüm ilçeleriyle Erzurum'un MHP ile yürüdüğünü gösteriyor. O halde yürüyüşümüz kutlu ve bereketli olsun inşallah" ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.