Başarılı hemşirelere teşekkür!..

Hemşireler Haftası nedeniyle Gögüs Hastalıkları Hastanesi'nde görevli 9 hemşire başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkürname ile taltif edildi. Hastane brifing salonunda düzenlenen törene doktorlar, hemşireler, sağlık personeli ile hasta ve yakınları katıldı.

Hastane Başhekimi Uzman Doktor Ayhan Yiğit, çalışkan ve fedakar hemşireleri onurlandırmak amacıyla ilk kez sertifika töreni düzenlediklerini söyledi. Görevlerinde üstün performans sergileyip, hasta ve yakınları ile hastane yönetiminin takdirini kazanan Yatan Hasta Servisi, Acil Müdahale, Hasta Hakları birimlerindeki hemşireler ile Başhemşire ve Yardımcısının teşekkürname ile ödüllendirildiğine dikkat çeken Başhekim Yiğit, "Hastanemizdeki bütün hemşirelerimizin çalışmalarından, gayretlerinden ve fedakarane çalışmalarından memnunuz. Hastane yönetimi olarak ilk kez hastanemizde görevli 9 hemşireye teşekkürname verdik. Önümüzdeki yıllarda da başarılı, üstün performans sergileyen hemşirelerimizi manevi olarak ödüllendireceğiz. Son 5 yıldır hastanemizdeki bütün hemşireler altın yıllarını yaşıyor. Çünkü bu hemşirelerimizin emeklerini döner sermaye ücreti ile ödüllendiriyoruz." dedi. Daha sonra Başhekimlik, bütün hemşireler onuruna özel menüden oluşan öğle yemeği verdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.