Siyaset Haber Girişi : 03 Kasım 2021 12:17

Narman Belediyesi eski başkanı Yücel Ahmet İşleyen resmen İYİ Parti'de

Narman Belediyesi eski başkanı Yücel Ahmet İşleyen resmen İYİ Parti'de
Narman önceki dönem Belediye Başkanı Yücel Ahmet işleyen'e rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Grup toplantısında taktı.

ERZURUM AJANS - 2004 -2019 yılları arasında, halkın ciddi teveccühü ile 3 dönem üst üste Belediye Başkanlığı yapan Narman'ın önceki dönem Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen AK Parti'den istifa ederek, İYİ Parti'ye katıldı. 

 

 

 

 

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar'ın İl Başkanı olarak atanması sonrasında Erzurum'da ciddi ivme kazanan İYİ Parti'ye katılımlar sürüyor. Bugün gerçekleştirilen Grup toplantısında Narman'ın efsane Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen de İYİ Parti saflarına katıldı.
 

 

 

 

3 dönem üst üste halkın ciddi teveccühü ile Narman'da Belediye başkanı olarak seçilen, son dönem aday gösterilmeyen İşleyen, AK Parti'den istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı. Genel Başkan Meral Akşener'in grup toplantısında rezetini taktığı İşleyen'in İYİ Parti Bölge Koordinatörü olarak görev yapacağı öğrenildi. 

 

 

 

 

Yücel Ahmet İşleyen kimdir? 

 

1965 yılında Erzurum’un Narman İlçesinde dünyaya geldi.

 

İlk ve Orta öğretimini Narman’da, Lise öğrenimini Erzurum Mehmet Akif Ersoy Lisesinde tamamladı. Yüksekokul (Mahalli İdareler Yönetimi) fakülte ( Kamu Yönetimi ) okullarından mezun oldu.

 

1987 yılında Kocaeli-Hereke Belediyesinde Evlendirme memuru olarak göreve başladı.

 

1988 yılında Erzurum Narman Belediyesine geçiş yaparak, 1991 yılında Yazı İşleri Müdürlüğü kadrosuna atandı.

 

2002 Haziran ayında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

 

2004 yılında MHP listesinden Narman Belediye Başkanlığı'na seçildi.

 

2019 yılına kadar 3 dönem üst üste Belediye Başkanı seçildi.

 

İşleyen, evli ve 3 çocuk babası.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • mehmet 20 Kasım 2021 16:15

    yav ne saçma bir uygulama,millet belkide seni ak parti hatrına seçti ben sana ak parti için,yetki vermişim sen benim verdiğim yetkiyi ne diye keyfin için kullanırsın,ynı şey milletvekilliğiğ içinde geçerli

  • Milletçi Vatanperver 19 Kasım 2021 19:58

    Daha önce MHP Sonra AKP Son olarak İYİ Parti bildiğim kadarı ile çok eskiden de CHP ile bir gönül bağı olacak Ahmet İŞLEYEN in tablo ortada yorumsuz