Erzurum Haber Girişi : 19 Kasım 2021 11:06

Ölüm yıldönümünde dualarla anıldı

Koronavirüsten hayatını kaybeden babası için Kuran-ı Kerim okuyan küçük çocuk cemaati duygulandırdı.

ERZURUM AJANS - Kovit 19’a yenik düşen Samsun’un Çarşamba İlçesi Tapu Müdürü Fetullah Nehir için seneyi devriyesi nedeniyle Erzurum Ulu Camii’nde Mevlit okutuldu.


Adına mevlit okutulan merhum Fetullah Nehir’in oğlu Erzurum Sıddık Tivnikli Proje İmam Hatip Ortaokulunda hafızlık eğitimi alan 11 yaşındaki Onur Murat Nehir Kuran-ı Kerim okudu.


Onur Murat Nehir’in Kuran okuyuşundan duygulanan Uu Camii imamı Emrullah Kaçar gözyaşlarını tutamazken, Mevlit programına iştirak eden cemaat ise duygu anlar yaşadı.


Ulu Camii İmamı Emrullah Kaçar: ‘Böyle evlatlar yetiştiren ailelere ne mutlu. Vefat eden Fetullah Nehir kardeşimizin evladı yüzünden hayır defteri inşallah kapanmayacak ‘ dedi.


Erzurum Öğretmenevi Müdürü Abdullah Nehir ile Öğretim Görevlisi Nurullah Nehir’in kardeşi Fetullah Nehir için okutulan Mevlit’e çok sayıda cemaat katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Memleket sevdalısı 19 Kasım 2021 23:25

    Yavaş yavaş ölüyorsunuz cebinize dokununca davulun sesini fizandan duyurmak için kendinizi parçalıyorsunuz. Peki niçin biraz daha kar payı fazla almak için. Yatacak yeriniz kalmayacak.