• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 16 Şubat 2021 13:15

Ordu da bitti maşallah!

Türkiye'de sayıları hergeçen gün artan yeni statların haber ve resimlerine bakıp iç çekiyoruz ama benim derdim bugün bu değil.

Erzurumajans-Vedat Refayeli-Modern görünümlü Ordu stadının yapımını üstlenen Erzurum firması ve o stadın proje müdürlüğünü yüzünün akı ile gerçekleştiren Cevat Taşkesenligil’dir mevzum. Uzun süredir merkezi Erzurum’da bulunan Akgün İnşaat Şirketinde çalışan Cevat Taşkesenligil, 2017 yılında başladıkları Ordu Şehir stadının yapım işini tamamlayarak bir güzel hikayenin sahibi oldu. 110 bin metre kare alan üzerinde yapımı gerçekleşen stad inşaat işi için gecesini gündüzüne katan Taşkesenligil, yakından biliyorum, yeri geldi statta sabahladı.

 

 

Herşey inşaatın bir an önce bitmesi içindi. Ve sonunda oldu, inşaat tamamlanıp, teslim edildi, Taşkesenligil, ekibi İle birlikte Ordu’ya veda etti. Erzurumlu bir inşaat firmasının böylesine güzel bir tesisi Ordu’ya kazandırması elbette ki bir Erzurumlu olarak benim de övündüğüm bir olaydır. İlk defa girdikleri ‘’sıfırdan stat işi’’ni yüzünün akı ile tamamlayan Cevat Taşkesenligil ve firması, sadece Ordu’luların değil, Erzurumluların da gönlünü fethetti. Artık aynı firmadan Erzurum’da da böylesine güzel bir stadyum yapmasını bekleme hakkımız da oldu diye düşünüyorum. Böyle güzel statlar inşaa eden bizim de firmamızın olduğu ortaya çıktı. Bu benim son kararımdır.

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Ali Veli 17 Şubat 2021 15:16

  Oy oranı %99.9 a çıkarırsak belki bizede yaparlar

 • Vedat Refayeli 17 Şubat 2021 12:19

  Bahadır gardaş. Huyum kurusun. Ele de bi kötü huyum var.

 • Zeki 17 Şubat 2021 01:05

  Tebrikler...başka bir yoruma ne hacet...

 • BAHADIR 16 Şubat 2021 17:54

  Yav he he vedat bey nerde eşin dostun arkadaşın akşama kadar onun haberini yapıyosun