• AKTAŞ
Türkiye Haber Girişi : 08 Nisan 2021 13:22

Pandemiden kaçışın adresi prefabrik evler

Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs Erzurum'da da etkisini artırdı. Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle kentteki birçok vatandaş virüsten korunmak için kent dışındaki alanlara yerleşmeye başladı.

Erzurumajans-Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs Erzurum’da da etkisini artırdı. Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle kentteki birçok vatandaş virüsten korunmak için kent dışındaki alanlara yerleşmeye başladı. Arazileri olan vatandaşların başvurduğu kısa süreli ekonomik çözüm prefabrik evler oldu.

DACİA

 

Prefabrik evlerle ilgili açıklamalarda bulunan 2A Prefabrik Yapı Şirket Yetkilisi Erol Eraydın, ‘’Koronavirüsten kaçıp doğaya sığınmak isteyenlerin sayısı ,pandemi sürecinin uzaması ve  ne zaman son bulacağına dair belirsizliğin devam etmesi  vatandaşı müstakil ev arayışına yöneltti. Bu arayış içinde en hızlı ve ekonomik yapılar olan prefabrik evler pek çok insan için hayallerindeki bahçeli, tek katlı yada dubleks evler artık bir ihtiyaç ve zorunluluk arz etmeye başladı’’ dedi.

 

 

SALGINDAN KORUNMAK İSTEYENLER TERCİH EDİYOR

 

Prefabrik evlere yoğun ilgi olduğunu anlatan Eraydın, ‘’Bu talebin en büyük nedeni temassız, doğa içerisinde bir ortamda kendilerini ve ailelerini salgından korumak isteyen vatandaşların prefabrik ev ve hafif çelik ev yapılarına yönelmesidir. Bu süreçte bölgemizde bulunan 2A Prefabrik Yapı hem sektörün hem de bölgenin en önemli firmalarından biri. Geniş ürün yelpazesi, teknik donanıma sahip mühendis kadrosu ve müşteriye özel üretim anlayışıyla bölgesine hizmet etmeye devam ederken siz değerli okurlarımıza da özel indirimli fiyatları ile yardımcı olacaktır’’ diye konuştu. Sizde hayallerinize yaklaşmak detaylı bilgi almak için, Şirket Yetkilisi Erol Eraydın’ı 0530 7069161 den arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Güncel paylaşımlarını görmek için…

 

https://www.instagram.com/2aprefabrik/ 

https://www.facebook.com/2aprefabrik/

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.