İlçeler Haber Girişi : 17 Eylül 2014 14:29

Pasinler'de Mehmet Sekmen Caddesi asfaltlandı

Pasinler Belediyesi tarafından şantiyeye çevrilen Pasinler ilçesinde alt yapısı biten cadde ve sokaklarda asfalt çalışması başlatıldı.
Erzurumajans-Pasinler Belediyesi tarafından şantiyeye çevrilen Pasinler ilçesinde alt yapısı biten cadde ve sokaklarda asfalt çalışması başlatıldı.

Pasinler Belediyesi tarafından ilçede Nisan ayında başlatılan alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollar Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Pasinler Belediyesi tarafından asfalt edilmeye başlandı. Pasinler Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarda ilk asfalt Mehmet Sekmen caddesinde yapıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, "Seçimler sonrasında ilçenin tamamında başlatılan alt yapı çalışmaları dolayısıyla cadde ve sokak yollarında bozulmalar oldu. Halkımıza hizmet yolunda kararlığımız, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen'in desteği ve vatandaşlarımızın duasıyla attığımız adımlar başarılarla sonuçlanıyor. Hizmetin en mükemmeline layık olan hemşerilerimize, hizmetkar olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Başkan Sertoğlu, "Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen'in ilçemize her geçen gün desteği artarak devam ediyor. Bizde Pasinler Belediyesi olarak belediye meclis toplantımızda başkanımızın ismini bir caddemize verdik. İlk asfalt çalışmasını da bu caddemizden başlattık. Yakın bir zamanda yine büyükşehir belediye başkanımızın da destekleriyle cumhuriyet caddesinde ve caddeye bağlı ara sokak ve caddelerde kaldırım ve asfalt çalışmaları yapılacak."diye konuştu.

Çalışmaların gece yarılarına kadar uzamasından dolayı da Başkan Sertoğlu, evlerine gidemeyen personele kendi imkanları ile ikramlar aldırarak, personelle birlikte asfalt çalışmalarına katılıyor. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.