• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 09 Mart 2018 21:30

Rektör Çomaklı’ya teşekkür plaketi

Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şubesi, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.
Erzurumajans-Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şubesi, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.

Şube Başkanı Ahmet Beğen ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesinin Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) gerçekleştirilen çalışmalardan bahsetti.

STK’larla belli sürelerde toplandıklarını ifade eden Rektör Çomaklı, kurdukları İhtisas Komisyonları sayesinde her kuruma kendi alanında çalışma yapma imkanının sunulduğunu söyledi. Üniversite kapılarının her kuruma açık olduğunu belirten Çomaklı, ortak projeler sayesinde üniversite-STK bağının daha da güçleneceğine vurgu yaptı.

Atatürk Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen Ahmet Beğen ise, Rektör Çomaklı’ya dernekleri hakkında bilgi verdi. 48 yılı aşkın bir süreyle hizmet verdiklerine değinen Başkan Beğen, Atatürk Üniversitesiyle çeşitli işbirliklerinde bulunmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Ahmet Beğen ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Çomaklı’ya Erzurum ve Atatürk Üniversitesine kazandırdığı başarılardan dolayı plaket takdim etti. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.