Spor Haber Girişi : 11 Temmuz 2022 11:27

Resmi açıklama yok ama haberler böyle!

Fotospor Gazetesi, 'Manchester City, Erzurumspor'u alıyor' başlığı attı. İşte o haber!

ERZURUM AJANS / BB Erzurumspor’un eski başkanlarından Ali Demirhan’ın geçen hafta Erzurum’a yaptığı ziyaretin ardından Manchester City’nin de sahibi olan City Football Group’un BB Erzurumspor’u almak istediği söylentileri yayıldı.

 

Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesinden her hangi bir açıklama yapılmazken, spor dünyasının önemli yayın organlarından Fotospor, ‘Manchester City, Erzurumspor’u alıyor’ başlığıyla bir haber yayınladı. Haberde kaynak belirtilmezken, “Gelen bilgilere göre Demirhan, kulübün Onursal Başkanı Mehmet Sekmen'den de destek aldı” ifadesine yer verildi.

 

İŞTE O HABER!

 

 

“Manchester City'nin de sahibi olan City Football Group’un Türkiye'den Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u almak istediği öğrenildi.

 

Erzurumspor'da kısa süre önce tartışmalı bir kongre gerçekleşti... Ahmet Dal başkanlığa seçildi. Ancak mavi-beyazlılarda yakında bir kongre görünüyor. En önemli başkan adayı ise Ali Demirhan. Gelen bilgilere göre Demirhan, kulübün Onursal Başkanı Mehmet Sekmen'den de destek aldı.

Demirhan'ın üzerinde çalıştığı konular ise şunlar;

 

* A.Ş. olunacak

 

* Kurumsal bir yapı kurulacak

 

* Transfer tahtası açılacak, borç eritilecek

 

* Altyapıya değer kazandırılacak

 

* Süper Lig'de kalıcı bir ekip kurulacak

 

* Erzurum'un marka değeri yükseltilecek

 

* Dünyanın sayılı kulüpleri Erzurum'da Yüksek İrtifa Kamp Merkezini tercih edecek.

 

Demirhan’la beraber gündeme gelen bir başka konu ise aralarında Manchester City’nin de bulunduğu City Football Group’un Erzurumspor'u almak istediği oldu. Demirhan ortaya atılan bu iddiaları “evet doğru” diyerek doğrulaması ise kentte heyecana neden oldu.”

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.