Spor Haber Girişi : 10 Haziran 2021 10:24

Şampiyonaya hazırlanıyor

Şampiyonaya hazırlanıyor
Erzurumlu dünya bilek güreşi şampiyonu Gökhan Seven, temmuz ayında yapılacak olan Türkiye şampiyonası için hazırlıklarını sürdürüyor.

ERZURUM AJANS - Ortopedik engelli dünya şampiyonu Gökhan Seven, bilek güreşinde hem Erzurum’un hem de Türkiye’nin gururu oldu.

 


Dünya şampiyonluğu unvanını elinde bulunduran Seven, temmuz ayında yapılacak olan Türkiye şampiyonası hazırlıklarına yoğun şekilde devam ediyor.

 

 

 


Yaşanan pandemi sürecinden spor camiasının da etkilendiğini vurgulayan Seven, “Bir buçuk yıl önce dünyamız ve ülkemizi etkileyen bir pandemi süreci yaşadık ve halen daha yaşıyoruz. Bu pandemiden spor camiası da etkilendi. Salonlarımız 45 gün civarında virüsten dolayı açılmadı, antrenmanlara ara vermek zorunda kalmıştık. Cumhurbaşkanımızın 1 Haziranı göstererek kısmi de olsa yasakları kaldırması ile tekrar antrenmanlarımıza başladık. Temmuz ayında Türkiye şampiyonası var, daha sonra müsabakalar başladığı zaman ülkemi hem Avrupa ve hem de dünya şampiyonasında temsil edeceğim” dedi.,

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.