Bölge Haber Girişi : 01 Ağustos 2015 18:01

Şehit Gökçe'nin 2 ve 7 yaşındaki iki çocuğu yetim kaldı

Kars-Erzurum Karayolunda mayın patlaması sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin (35) minik kızı Azra (2) ve oğlu Buğra(7) yetim kaldı.
 Erzurumajans- Kağızman'ın Karakurt mevkiinde bugün meydana gelen terör saldırısında mayın patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin kara haberi ailesini yasa boğdu. Şehit Uzman Çavuş Gökçe'nin Aydın'da görev yaptığı, artan terör olayları üzerine Kars'ın Kağızman ilçesine geçici olarak görevlendirildiğini belirten aile yakınları, "2 yaşında Azra ve 7 yaşında Buğra isimli iki çocuğu vardı. İki çocuk babasız, yetim kaldı." dediler.

Şehit Gökçe'nin eşinin ve çocuklarının Osmaniye'de olduklarını, geçici görevle Kağızman'a gittiği için ailesini yanında götürmediğini belirten yakınları, "Çocuklarına çok düşkündü. Çocukları da ona. Şimdi bu çocuklara kim babalarının artık geri dönmeyeceğini söyleyebilecek. Bu nasıl bir acıdır. Teröre daha ne kadar can verilecek" diye konuştular.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Zeynep Neva 17 Mart 2022 18:58

    Allah mekanını cennet yapsın