Kültür-Sanat Düzenleme Tarihi : 16 Eylül 2020 12:00 Haber Girişi : 16 Eylül 2020 12:13

Sıfır küfür, sıfır argo!

Hemşehrimiz Burak Bozdağ'ın başrolünü oynayacağı Mümessil filminin çekimleri için geri sayım başlarken, bu komedi film ile ilgili kafalarda bir soru işareti vardı.

Erzurumajans-Vedat Refayeli-Son zamanlardaki bir çok komedi filminde olduğu gibi bu filmde de küfür olacak mıydı? İşte bu soru dün cevabını buldu: Sıfır küfür, sıfır argo! Çekimlerine 21 Eylül tarihinde başlanacak, Erzurum’da başlanıp, Erzurum’da bitecek ‘durum- komedi’ filminin oyuncu seçmeleri yarın başlıyor. İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi salonunda gerçekleşecek oyuncu seçmeleri ve diyalog çekimleri için Erzurum’da bulunan filmin yapım sorumlusu Ensar Şimşek ile görüntü yönetmeni Cem Zülbahar, filmde kesinlikle küfür olmayacağını belirtti, ‘’Sıfır küfür, sıfır argo’’ dediler, Erzurum’un kültürünü yansıtan bir film olacağını söylediler.

 

 

İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi sanat yönetmenlerinden Ziya Kibar ile film hakkında bilgi alışverişinde bulunan ve hazırlıkları paylaşan ikili,  ‘’Çekimler 21 Eylül’de başlayacak, 23 gün sürecek. Filmde çok sayıda Erzurumlu da oynayacak. Servet Aksoy’un yönetmenliğini yaptığı filmi 11 Aralık tarihinde vizyona sokmayı hedefliyoruz’’ diye konuştular. Boz Yapım’ın üstlendiği film için sermaye ve emek harcayan Burak Bozdağ ile Haluk Bozdağ kardeşler de hafta sonunda Erzurum’a gelecek ve çekim yerlerini belirleyecek, seçimi yapılan oyuncular ile görüşecekler.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.