• AKTAŞ
Erzurum Düzenleme Tarihi : 28 Temmuz 2021 16:50 Haber Girişi : 28 Temmuz 2021 15:55

"Sizin canınız, benim canımdan daha az kıymetli değil"

Erzurum İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir, 3. doz COVID-19 aşısını yaptırdı.

ERZURUM AJANS - Ayşe Nur BAYRAM / Aşı olduğu ana ilişkin fotoğraf da paylaşan Bedir, "Sizin canınız benim canımdan daha az kıymetli değil" diyerek bir kez daha aşı çağrısında bulundu.

 


Aşılama oranında kırmızı renk kategoride yer alan Erzurum'da, İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir 3.doz aşısını oldu. Daha önce iki doz Sinovac aşısı tercih eden Bedir, üçüncü doz olarak Biontech tercih etti. 

 

 

Vaka Sayılarının arttığı ancak aşılama oranın düşük seyrettiği Erzurum'da İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir, bir kez daha aşı çağrısında bulundu. Sosyal medya hesabından aşı olduğu ana dair fotoğraf paylaşan Bedir, "1'inci doz Sinovac Aşımı Mareşal Çakmak Devlet Hastanemizde yaptırdım. 2'nci doz Sinovac Aşımı gezici aşı ekiplerimiz yaptılar. 3'üncü doz Biontech Aşımı bu gün Aile Hekimimde oldum. Sizin canınız benim canımdan daha az kıymetli değil. Lütfen aşılarımızı olalım" açıklamasında bulundu. 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.